Microsoft Edge RAM kullanıyor ve arka planda çalışıyor

Kusura bakmayın ama o kadar güzel tarayıcı varken Edge kullanmak da, ne biliyim...
Hocam bende şu an Sosyal'e Edge ile giriş yapmaktayım. Gayet fıstık gibi bir tarayıcı, sadeliği ve hızlılığı ile insan alışıyor. Uzaktan bakınca insanın Edge kullanası gelmiyor.

Eki Görüntüle 1715129

Çerezleri boşu boşuna temizledim onca hesap gitti ama nafile inatla çalışıyor.
Eklentileriniz var mı?

Bende Edge kullanıyorum PC de ama RAM kullanmıyor.

3 GB Ram kullanımı nedir ya 😲? Bir de Edge açık değil. Yani sen kapatmana rağmen arka planda böyle çalışıyor.
Hocam sorun Edge'de değil. Ben 200mb ram alıyorum YouTube'da video izlerken Edge'de bu normal değil.
Sorun arkadaşın bilgisayarında olmalı.
1679809891153.png

Edge bu güne kadar kullandığım en hafif ve hızlı tarayıcı. Sorun senin bilgisayarında olmalı.

Kanki bir sürü edge işlemi açık sende de.
Hocam Linux'ta programı kategori etmediği için öyle ayrı gözüküyor.
Yoksa toplamı 200MB civarı.
Windows'da ki görev yöneticisi uygulamaları alt alta sıkıştırıyor o yüzden toplu güzküyor. Linux sistem gözetleyicisinde ise ayrı ayrı gözküyor.

Hocam Linux'ta programı kategori etmediği için öyle ayrı gözüküyor.
Yoksa toplamı 200MB civarı.
Windows'da ki görev yöneticisi uygulamaları alt alta sıkıştırıyor o yüzden toplu güzküyor. Linux sistem gözetleyicisinde ise ayrı ayrı gözküyor.
Yok hocam bakkal hesabı topladım bir de yarısı gözüküyor galiba işlemlerin. Topladığım kadarıyla 500'ü solluyor.

Revo Uninstaller kullanarak silin. Sonra Firefox kullanmanızı öneriyorum.
Hocam silseniz bile geri geliyor. Edge'den kurtuluş yok.
Benim anlamadığım şey, Android'de zorla Chrome dayatması olunca kimse şikayet etmiyor, Windows'da niye herkes Edge'i silmeye çalışıyor ki?
Eğer sizde benim gibi özgür olmak istiyorsanız Linux kullanın. 😎

Yeni konular

Geri
Yukarı