Çözüldü Microsoft Edge sağ tık yapıldığında çıkan gereksizler nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Callisto1232

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Dün Opera tarayıcısından sıkılıp Microsoft Edge indirdim. Birkaç gündür kullanıyorum ve bir şey dikkatimi çekti, bir yere sağ tık yaptığımda menü çok büyük oluyor. Neyse konumuz bu değil. Ben sağ tık yaptığımda çıkanlardan istediklerimi kaldırabilir miyim? Mesela "Sesli oku" özelliğini hiç kullanacağımı sanmıyorum ve kaldırmak istiyorum. Bir yolu var mıdır? Şimdiden konuma zaman ayıranlara teşekkür ederim.

Çözüm
Öncelikle herkese merhaba. Dün Opera tarayıcısından sıkılıp Microsoft Edge indirdim. Birkaç gündür kullanıyorum ve bir şey dikkatimi çekti, bir yere sağ tık yaptığımda menü çok büyük oluyor. Neyse konumuz bu değil ben sağ tık yaptığımda çıkanlardan istediklerimi kaldırabilir miyim? Mesela "sesli oku" özelliğini hiç kullanacağımı sanmıyorum ve kaldırmak istiyorum. Bir yolu var mıdır? Şimdiden konuma zaman ayıranlara teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla yapamazsınız.
Öncelikle herkese merhaba. Dün Opera tarayıcısından sıkılıp Microsoft Edge indirdim. Birkaç gündür kullanıyorum ve bir şey dikkatimi çekti, bir yere sağ tık yaptığımda menü çok büyük oluyor. Neyse konumuz bu değil ben sağ tık yaptığımda çıkanlardan istediklerimi kaldırabilir miyim? Mesela "sesli oku" özelliğini hiç kullanacağımı sanmıyorum ve kaldırmak istiyorum. Bir yolu var mıdır? Şimdiden konuma zaman ayıranlara teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla yapamazsınız.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı