Microsoft Edge sol altta kare var

Makaleler
1
Herkese merhaba arkadaşlar. Microsoft Edge'e geçeli 1 2 gün oldu ve bir hatayla karşılaştım. Microsoft Edge açıkken fotoğraftaki gibi, sol altta kare gibi bir şey var. Bu hem video Izlerken'de videoda onun olduğu bölgeye dokunamıyorum vb. sorunlara yol açıyor. Ne yapmam lazım? Eğer bilgisayarı yeniden başlat diyecekseniz o en son çare. şu an yeniden başlatamıyorum özel bir sebep yüzünden. Şimdiden teşekkürler.

1649286556149.png

Bir göz atabilirsiniz hocam. Belki işinize yarayacak bir kombinasyon vardır.

Hocam aslında raporladım konuyu onaylanmadan önce ama silinmemiş. Aslında sorun Microsoft Edge değil de, Microsoft Store'ye, Chrome, Windows ayarlara vb. girincede çıkıyor böyle bir şey. Herhalde tek çare Windows'u yeniden başlatmak. Yarın yeniden başlatabileceğim için eğer düzelmezse konuyu öne çıkar derim tekrar.

Hocam aslında raporladım konuyu onaylanmadan önce ama silinmemiş. Aslında sorun Microsoft Edge değil de, Microsoft Store'ye, Chrome, Windows ayarlara vb. girincede çıkıyor böyle bir şey. Herhalde tek çare Windows'u yeniden başlatmak. Yarın yeniden başlatabileceğim için eğer düzelmezse konuyu öne çıkar derim tekrar.

Aynı sorun bende de var. Windows 11 mi seninki.

Yeni konular

Geri
Yukarı