Microsoft Edge uBlock Origin çalışmıyor

AKOFFF

Femtopat
Microsoft Edge'de uBlock Origin çalışmıyor.

microsoft edge ublocker çalışmıyor.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de çıkıyor reklam, ama Kaspersky yüzünden çıkıyormuş. Kaspersky'den çıkış yaptım reklam çıkmıyor. Kaspersky neden çıkarıyor ki. 🤔

Bende de çıkıyor reklam, ama Kaspersky yüzünden çıkıyormuş. Kaspersky'den çıkış yaptım reklam çıkmıyor. Kaspersky neden çıkarıyor ki. 🤔
Neden kahkahalara boğulduğunuzu sorabilir miyim? Reklam engelleyicisinin de fanboyu değilsinizdir herhalde değil mi? Değiştirmek zor gelmemeli.

Bu arada sadec Microsoft Edge'de çıkıyor diğerlerinde sıkıntı olmuyor Google ve Opera GX de.

Tamam Edge tarayıcı çerezlerini sil. 👌
Neden kahkahalara boğulduğunuzu sorabilir miyim? Reklam engelleyicisinin de fanboyu değilsinizdir herhalde değil mi? Değiştirmek zor gelmemeli.

Gülmek suç değil mi? İstediğim gibi gülerim buna karışamazsın. Ayrıca bunu yazdığına göre fanboy olduğun anlaşılıyor. 🥴

Tamam Edge tarayıcı çerezlerini sil. 👌

Gülmek suç değil mi? İstediğim gibi gülerim buna karışamazsın. Ayrıca bunu yazdığına göre fanboy olduğun anlaşılıyor. 🥴
Ben gülmeyin demedim, sadece sordum nedenini. Bilgilenmek herkesin hakkıdır, ben yanlış bir şey biliyorsam veya eksik biliyorsam sizce de doğrusunu bilmem daha iyi olmaz mı? Ayrıca fanboy değilim, iki reklam engelleyicisini de uzun süre kullandım. Neredeyse aynılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı