Microsoft Flight Simulator 2020 3D Bina sorunu

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (71).png
    Ekran Görüntüsü (71).png
    6,9 KB · Görüntüleme: 97
  • Ekran Görüntüsü (74).png
    Ekran Görüntüsü (74).png
    9,2 KB · Görüntüleme: 65
1600844014512.png

Aynı sorun bende de var. Düzelte bastım, bir daha girip deneyeceğim. Olmazsa Windows sürümümm 1903'tü, herhalde onu 2004 yapacağım. Güncellememiştim. Yine olmadı, dediğiniz ayarları yapacağım.
Teredo hatası düzeldi ama binalar halen aynı.

Son düzenleme:
Patch gelmeden önce iyi bir şekilde oynuyorrdum gtx1060 ve 100 mbit internet mevcut. patch geldiğinde sorun oldu oyunu tekrar silip tamamen yükledim baştan. Ve sonrasında herşey highda acmama ragmen tum harita 2d. bir türlü düzeltemiyorum. xbox game pass kullanıcısıyım. Çözüm bulabilen yada denediğiniz yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.

Yok abi çözümü yok kimse bir şey bilmiyor yabancu kaynaklarda da böyle bir şey yok kaldık böyle.
.

Dosya Ekleri

• 1601118506251.png
    1601118506251.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
Çözüm olduğunu düşündüğüm yöntem; Forumların birinde kurulu olan dosyanın tamamen ingilizce karakter olması gerektiği yazıyordu denedim oldu. MSFS2020 nin kurulu olduğu dosya adında hiçbir şekilde türkçe karakter olmaması gerekiyor. Yeni klasör adlı bir dosyadaydı hdd üzerinde. yeniden adlandırıp MSFS2020 yaptım. Ve yönetici olarak çalıştırdım. eski kayıtlı olduu dosya yolunu bulamadıgı için sanki yüklü değilmiş gibi açılıyor. Browse edip MSFS2020 yani yüklü olan dosyayı seçtim. update kontrolu ardından tüm auto generated binalar 3d oldu :) komik bir hata komik bir çözüm sizlerinde öyle olabilir. Kontrol edin deneyin lütfen. Olumlu ise geri dönüş yaparsanız yabancı forumlardaki insanlarada yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı