Microsoft Flight Simulator 2020 ekran görüntülerim

Bildiğiniz gibi Microsoft Flight Simulator 2020, gerçek dünya haritasından oluşuyor. Yani oyunda kendi mahallenizi ve oturduğunuz apartmanı bulmanız gayet kolay. Ben de bazı yakaladığım oyun içi görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim. Fotoğraflara tıklayarak büyütebilirsiniz

(Rize'de 34 bin feet yükseklikte bir manevra)

Eki Görüntüle 1265627

Mescid-i Haram (Kâbe)

Eki Görüntüle 1265624

(Bu kar fırtınalı havada inmek akıl kârı mı? Yine pisten çıkmasan iyiydi Pegasus)

Eki Görüntüle 1265622

(THY'nin Beşiktaş tasarımlı uçağı. Tekirdağ 10 bin feet)
Eki Görüntüle 1265620

(Gün batımında, bulutların üzerinde)
Eki Görüntüle 1265621

(Yeni yıla İsviçre'de girdik)
Eki Görüntüle 1265623

(İstanbul semalarında kokpit içinden bir görüntü)
Eki Görüntüle 1265625

(İsviçre'deki Alp Dağları üzerinden geçerken)
Eki Görüntüle 1265629

(İstanbul Havalimanı 34R pistine iniş yaparken)
Eki Görüntüle 1265630

(Gece vakti ufak bir boğaz turu)
Eki Görüntüle 1265654

Görüntüler çok hoş ancak uçaktan ziyade şehir görüntüleri olsa daha güzel olur bence. Ben telefonda Rortos un simulasyonunu oynuyorum çok eğlenceli. PC tarafında oynamaya çalıştım birkaç kez ama çok karışık geldi. Oyun için çok fazla vakit ayıramadığım için soruyorum, öğrenmek yaklaşık ne kadar süremi alır?

Görüntüler çok hoş ancak uçaktan ziyade şehir görüntüleri olsa daha güzel olur bence. Ben telefonda Rortos un simulasyonunu oynuyorum çok eğlenceli. PC tarafında oynamaya çalıştım birkaç kez ama çok karışık geldi. Oyun için çok fazla vakit ayıramadığım için soruyorum, öğrenmek yaklaşık ne kadar süremi alır?
İstanbul turu yaptım aslında hatta Youtube'a video bile koydum. 4K'da Ultra ayarda oynayarak 4K 60FPS kayıt aldım ayrıca. İstanbul Avrupa Yakası turumu 4K 60 FPS'de izlemek isteyenler bakabilirler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka şehirler için de videolar çekmeyi düşünüyorum.

İstanbul turu yaptım aslında hatta YouTube'a video bile koydum. 4K'da Ultra ayarda oynayarak 4K 60FPS kayıt aldım ayrıca. İstanbul Avrupa Yakası turumu 4K 60 FPS'de izlemek isteyenler bakabilirler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka şehirler için de videolar çekmeyi düşünüyorum.

İzledim hocam çok güzel. Peki siz klavye-mouse ile mi oynuyorsunuz yoksa joystick ile mi?

Geri
Yukarı