Microsoft Flight Simulator 2020 FLY tusundan sonra oyundan atıyor

gorkemcan23

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba,

Microsoft Flight Simulator 2020 oynarken tüm aktiviteleri oynayabilirken World Map'ta FLY tuşuna bastıktan sonra oyun yükleyip kendını kapatıyor. Sebebi ne olabilir?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba technopat sakinleri,

Yukarıda @gorcemcan23 dostumuzun belirttiği hataya ek olarak bende hata şu şekilde ilerliyor. FLY butonuna bastıktan ve oyun yüklendikten sonra siyah ekran geliyor ve ardından oyun kapanıp masaüstüne atıyor.

20 gündür ilgilenen olmamış ama şimdiden teşekkürler.

başlığı büyük harfle yazmadıgım için 3 saat susturuludum moderatörler tarafından. düzenleme yapan moderatör FLY yazısını büyük bırakmıs kendısınıde 3 saat susturabilirmisiniz ? bazen mide bulandırıyorsunuz.

Merhaba technopat sakinleri,

Yukarıda @gorcemcan23 dostumuzun belirttiği hataya ek olarak bende hata şu şekilde ilerliyor. FLY butonuna bastıktan ve oyun yüklendikten sonra siyah ekran geliyor ve ardından oyun kapanıp masaüstüne atıyor.

20 gündür ilgilenen olmamış ama şimdiden teşekkürler.
Bu konu hakkında ki çözüm önerileri;
1) Ek de fotoğrafla çekilmiş olan klasörün silinmesi gerektiği
2) Eğer kullanıcı adınızda türkçe karakter var ise, yeni bir kullanıcı adı kullanmanız.
(Windows kullanıcı adı)

Dosya Ekleri

• D10AD307-3C92-4D27-9109-56A367043463.jpeg
    D10AD307-3C92-4D27-9109-56A367043463.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 648
Son düzenleme:
2) Eğer kullanıcı adınızda türkçe karakter var ise, yeni bir kullanıcı adı kullanmanız.
(Windows kullanıcı adı)
onu sildiğiniz zaman fly tusuna basabılıyorum fakat yükleme ekranından sonra siyah ekran sonra oyundan atıyor

İlgi için teşekkür ederim hocam,

Fotoğrafta belirttiğiniz silme işlemini daha önce yapmıştım, işlemden sonra FLY butonuna tıkladığımda loading çubuğu dolduktan sonra siyah ekran ve ardından oyundan attı. Oyuna tekrar girdiğimde yine FLY butonu çalışmıyordu yine aynı şekilde silme işlemini tekrarladım, 20 30 kez.

Kullanıcı adında Türkçe karakterler bulunmuyor.
(Windows kullanıcı adı)

Yeni konu açmak istemedim sorun aynı olduğu için çözümünü bulabilen var mı? Eğitim gibi uçuşlara giriyor ama kendim seçip uçmak istersem siyah ekranda kalıyor.

Geri
Yukarı