Microsoft Flight Simulator alınır mı?

İmamic

Centipat
Yer
düzce
Microsoft Flight Simulator'u indirimle 650₺ ye almayı planlıyordum, indirimsiz hali 999₺di. Steam dolara geçince oyunun indirimli hali 1036₺ olmuş, alınır mı?

Screenshot_2023-11-21-23-30-08-07_f40a83f504dccd7f68fe1f6e8cd8ec9a.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uçaklar ilgini çekiyorsa al. İlgini çekmiyorsa teknik detayları araştırmazsan max 10 saat sonrası sıkar. Grafikleri şahane, yapabileceklerin sınırsız, dünyanın her noktasına istediğin veya gerçek hava/zaman şartlarında uçabilirsin. Teknik anlamda öğrenebileceğin, araştırabileceğin çok şey var.

Xbox Game Pass üzerinden oynamak daha mantıklı ve eğer ki kontrolcünüz yoksa klavye fare ile gerçekten çok sıkıcı oluyor. Ben 2 saate sıkılıp silmiştim.

Hocam, Game Pass'te olan bir oyun benim şahsi görüşüm bu fiyatlara değmez. Artı olarak illa oyunu alayım benim olsun diyorsanız Microsoft Store de 600 TL şu anda.

Game Pass sayesinde oynuyordum da bir yerden sonra sıktı. Hani uçağa kontrolüm yoktu sadece öyle dümdüz bekliyordum, hiç kurcalamadım ama oyunda bazı etkinlikler vardı. Uçaklara ilginiz varsa bile almayın bence o paraya.

Game Pass sayesinde oynuyordum da bir yerden sonra sıktı. Hani uçağa kontrolüm yoktu sadece öyle dümdüz bekliyordum, hiç kurcalamadım ama oyunda bazı etkinlikler vardı. Uçaklara ilginiz varsa bile almayın bence o paraya.
Uçaklara ilgin "aa ne güzel şey bunlar ya..." gibisindense evet sevmezsin. Ama oyunu merak edip alan kişilerin sadece %10'unun yaptığı gibi havacılık terimlerini, tekniklerini, tarihini araştırırsan uçuş yöntemlerini araştırırsan sınırsız oynarsın. Yoksa manzara izlemek istiyorsan git ETS oyna zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Teknolojik112 neden gülücük attınız anlayamadım. Doğruyu söyledim sadece. MSFS çıkana kadar uçuş simülasyonlarını duyan bile yoktu neredeyse. Çoğu kişi hype furyasıyla satın aldı ve sıklıdı.

Son düzenleme:
neden gülücük attınız anlayamadım. Doğruyu söyledim sadece. MSFS çıkana kadar uçuş simülasyonlarını duyan bile yoktu neredeyse. Çoğu kişi hype furyasıyla satın aldı ve sıklıdı.
Uçuş simulasyonlarına ve uçaklara çocukluktan beri ilgiliyim zaten. Bu oyuna da Xbox üzerinden 30 saate yakın zamanımı gömdüm ama cidden yok ya asistleri vesaire kapattım ama olmuyor bu oyun maksimum 30 saat harcayabildiğim bir oyundan ötesine gitme çekmedi beni. En son kendi kendime uçağı tam düşerken kaldırmaya falan çalışıyordum sıkıntıdan. Tamam ben de gezdim tokyo'yu new york'u vesaire ama olmuyor. Bu oyun benim için sadece uçağı kaldırıp indirdiğin geri kalan zamanlarda ise sadece manzaraya bakmaktan fazlasını yapamayacağın bir oyundan öteye gidemedi.

Uçuş simulasyonlarına ve uçaklara çocukluktan beri ilgiliyim zaten. Bu oyuna da Xbox üzerinden 30 saate yakın zamanımı gömdüm ama cidden yok ya asistleri vesaire kapattım ama olmuyor bu oyun maksimum 30 saat harcayabildiğim bir oyundan ötesine gitme çekmedi beni. En son kendi kendime uçağı tam düşerken kaldırmaya falan çalışıyordum sıkıntıdan. Tamam ben de gezdim tokyo'yu new york'u vesaire ama olmuyor. Bu oyun benim için sadece uçağı kaldırıp indirdiğin geri kalan zamanlarda ise sadece manzaraya bakmaktan fazlasını yapamayacağın bir oyundan öteye gidemedi.
Uçuş simülasyonlarına ilgiliyseniz genellikle bu tarz video oyunlarının içinde gelen uçakların uçmaya değer olmadığını da anlardınız. Bu durum insanları sıkıyor zaten. Çünkü uçak değil bildiğiniz kanat takılmış apartman. Uçuşa dair hiçbir his yok oyunun kendi yolcu uçaklarında. (yeni gelen A310 ve birkaç uçak hariç) FS2004 zamanlarından beri insanlar sürekli eklenti alarak uçuyor çünkü detay, gerçekçilik eklentilerde var. Artı olarak dediğim gibi uçuş planlama, navigasyon, uçağın sistemlerinin yönetimi gibi şeyleri öğrenmezseniz düz yolda w ile tır sürmekten pek farkı kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı