Microsoft Flight Simulator alınır mı?

Uçuş simülasyonlarına ilgiliyseniz genellikle bu tarz video oyunlarının içinde gelen uçakların uçmaya değer olmadığını da anlardınız. Bu durum insanları sıkıyor zaten. Çünkü uçak değil bildiğiniz kanat takılmış apartman. Uçuşa dair hiçbir his yok oyunun kendi yolcu uçaklarında. (yeni gelen A310 ve birkaç uçak hariç) FS2004 zamanlarından beri insanlar sürekli eklenti alarak uçuyor çünkü detay, gerçekçilik eklentilerde var. Artı olarak dediğim gibi uçuş planlama, navigasyon, uçağın sistemlerinin yönetimi gibi şeyleri öğrenmezseniz düz yolda w ile tır sürmekten pek farkı kalmıyor.
Bu tartışma böyle sabaha kadar gider anladım kardeşim namusun gibi savunucaksın MSFS'ı iyi geceler o zaman sana ne yazsam boş sana.

Bu tartışma böyle sabaha kadar gider anladım kardeşim namusun gibi savunucaksın MSFS'ı iyi geceler o zaman sana ne yazsam boş sana.
Her oyunun ayrı bir güzelliği vardır. Onu göremezseniz zevk de vermez. Tarih bilmeyen biri strateji oyunlarını sevmezken rekabetten hoşlanmayan biri CS 2 oynamaz. Ben sadece iyi yanlarını söyledim sevmeme ve/veya sevme nedenlerini saydım. Oynayıp oynamamak insanlara düşer tabi.

Geri
Yukarı