Microsoft Flight Simulator nasıl oynanır?

adlucian

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Allah aşkına yardım edin ya, ilk defa indirdim daha önce PC kasar diye indirmemiştim çok şaşırtıcı kasmıyor ama bir kere bile adamakıllı uçamadım. Yok mu bu oyunun kolay modu falan. Tuşlar saçma sapan yerde PS kolu da var ama ayarları bana yaptırıyor 50 tane. Yardım edebilecek var mı?

Ben numerik tuşlar ile oynamıştım

İsmi içinde mevcut, simülasyon. Bu yüzden arcade tarzı bir sonuç alamazsın. Ama rahat yön kontrolü için Mouse Yoke olarak deneyebilirsin. Tuşlara bastığında kanatlarda bulunan parçalar fiziksel olarak yavaş hareket ettiği için kontrolü çok zor olur. Yenisinde denemedim ama eski simülasyonlarında ekranda sağ tık yaptığında Mouse Yoke olarak seçebiliyorduk. Tuş sayısı fazla geliyorsa en küçük uçakları deneyebilirsin. Pazar yerinde ücretsiz addonlar genellikle az özellikli uçak modelleri oluyor, onlara bakabilirsin.

Arkadaşlar Allah aşkına yardım edin ya, ilk defa indirdim daha önce PC kasar diye indirmemiştim çok şaşırtıcı kasmıyor ama bir kere bile adamakıllı uçamadım. Yok mu bu oyunun kolay modu falan. Tuşlar saçma sapan yerde PS kolu da var ama ayarları bana yaptırıyor 50 tane. Yardım edebilecek var mı?
Joystick alman şart. Gaz kolu da gerekli. Logitech X56 HOTAS var bende tavsiye ederim. Ayrıca satıyorum şu an. Bi göz at youtubeda.

FPS modunda fareyle içeriye dokunabiliyor olman gerekli. Fareyle ilk önce gazı ver daha sonra kolu aşağı çekerek kaldır uçağı.

Eğer derseniz ben bu oyunda gerçek bir simulaayon gibi suçacağım, uçacağım, kendinize bir uçak belirleyin ve onun tüm tuşlarını vs. anlatan videolar izleyin, bir yerden sonra ezberliyorsunuz.

cessna 172 ile başla uçmaya. Mekanik bir uçak ve çok tuş kullanmaya gerek yok. Ama axis'i olan bir joystick almanı öneririm. Logitech 3d bile yeterli olacaktır. 2. elde fazlasıyla var ilan sitelerinde.

Bana kalırsa ilk olarak bir uçak belirleyin ve o uçağa olabildiğince hakim olmaya çalışın.
Sidestick alırsanız işinizi oldukça kolaylaştırır. Tuşlarla oynamak bana karışık geliyor o yüzden kokpit içinden mouse ile oynuyorum.

Geri
Yukarı