Microsoft Flight Simulator olması gerekenden geç yükleniyor

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Arkadaşlar son senem olduğu için artık oyunları bıraktım ara sıra oyun oynamak istediğinde Valorant ya da FPS oyunları yerine bu tür oyunlara girmek istiyorum günde 1-1.5 saat oynasam yeter ancak bir sorunum var, normalde 2 günde inmesi gerek oyun 3.5 gün oldu hala inmedi. Mesela ilk başta 140 GB indirirken 70GB indirdi daha sonra %60'da iki saat kaldı, sonra kapatıp açtım bu sefer kalan 70GB'ı indirirken %20'ye geliyor ve orada duruyor kapat aç yapıyorum %30'a geliyor böyle yapa yapa 20GB'a kadar geldi şu an %65'te ama 17GB'ı çok yavaş indiriyor bir sorun olabilir mi? Ve oyun yüklendikten sonra baştan yüklememe gerek kalmaz değil mi?

Arkadaşlar son senem olduğu için artık oyunları bıraktım ara sıra oyun oynamak istediğinde Valorant ya da FPS oyunları yerine bu tür oyunlara girmek istiyorum günde 1-1.5 saat oynasam yeter ancak bir sorunum var, normalde 2 günde inmesi gerek oyun 3.5 gün oldu hala inmedi. Mesela ilk başta 140 GB indirirken 70GB indirdi daha sonra %60'da iki saat kaldı, sonra kapatıp açtım bu sefer kalan 70GB'ı indirirken %20'ye geliyor ve orada duruyor kapat aç yapıyorum %30'a geliyor böyle yapa yapa 20GB'a kadar geldi şu an %65'te ama 17GB'ı çok yavaş indiriyor bir sorun olabilir mi? Ve oyun yüklendikten sonra baştan yüklememe gerek kalmaz değil mi?
Oyunda aşırı sorun var ben böyle sorun olduğu için sildim oyunu

Microsoft sunucularindan kaynakli sorun vardir, bende 500mbps fiber var normalde hizlica inmesi gerekirken, bir kac saat bekledim inmesi icin, kb seviyesinde yavas yukluyor bazen

Teşekkür ederim bir de oyunun standar paketini indiriyorum game pass'den İstanbul gibi havalimanları falan olur mu? Türkiye falan.

Arkadaşlar oyunu yanlışlıkla kapattım ve normalde 4GB kalmışken 11GB gösteriyor ne yapmam lazım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı