Microsoft Flight Simulator X019 Gameplay Trailer'i !

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
2 gün önce paylaşılmış yeni fark ettim dolaşırken. İnanılmaz güzel gözüküyor grafikler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 gün önce paylaşılmış yeni fark ettim dolaşırken. İnanılmaz güzel gözüküyor grafikler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Recommended Requirements(Predicted)
  • Processor: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz / AMD Ryzen R5 1600
  • Graphics: AMD Radeon RX Vega 56 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
  • System Memory: 16 GB RAM
  • Storage: 50 GB Hard drive space
Kaynak

Burda 4K var ve bu da 2 gün önce Xbox tarafından paylaşıldı. 🥳

Recommended Requirements(Predicted)
  • Processor: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz / AMD Ryzen R5 1600
  • Graphics: AMD Radeon RX Vega 56 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
  • System Memory: 16 GB RAM
  • Storage: 50 GB Hard drive space
Kaynak
GTX 960'ım ile aylardır bu simülasyonu bekliyordum, şu an yıkıldım. Önerilenin bu kadar altında olmak demek, bana düşük-orta grafik yolu gözüktü demek. 😕

GTX 960'ım ile aylardır bu simülasyonu bekliyordum, şu an yıkıldım. Önerilenin bu kadar altında olmak demek, bana düşük-orta grafik yolu gözüktü demek. 😕
Hocam oyunun resmi sitesinden açıklama gelmediği sürece pek inanmıyorum böyle haberlere ya. Bir sitede de Cyberpunk 2077 için minimum 1080ti istiyor yazıyordu. Ha 960la Ultra'da yine oynayamazsınız sanırım ama hevesiniz kırılmasın.

Hocam oyunun resmi sitesinden açıklama gelmediği sürece pek inanmıyorum böyle haberlere ya. Bir sitede de Cyberpunk 2077 için minimum 1080ti istiyor yazıyordu. Ha 960la Ultra'da yine oynayamazsınız sanırım ama hevesiniz kırılmasın.
@Alpha Centauri Zaten beklenilen olarak verilmiş. Bunun bir tık altı asıl istenen donanım seviyesi olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı