Microsoft Görüntü Bağdaştırıcısı ile oyun oynanır mı?

Ya aga çözüm buldum güvenli modda kurdum ama bu sefer de sürücü varken pc açılmıyor şaka gibi. Açmanın yolunu buldum her bilgisayarı açışımda yapmam lazım sorun o
Konu kilit sorun çözüldü sayılır
Aynısı bende vardı aynı sorun oyun oynuyordum ekran bianda kahverengı cızgı cızgı oldu pcyı kapatıp açınca siyah ekranda kaldı format attım ekran kartının sürücüsünü yüklerken siyah ekran veriyor güvenli moddan siliyorum yani ekran kartı driver yükleme hatam var minecraft felan oynayabiliyormusun?

Aynısı bende vardı aynı sorun oyun oynuyordum ekran bianda kahverengı cızgı cızgı oldu pcyı kapatıp açınca siyah ekranda kaldı format attım ekran kartının sürücüsünü yüklerken siyah ekran veriyor güvenli moddan siliyorum yani ekran kartı driver yükleme hatam var minecraft felan oynayabiliyormusun?
Güvenli modda kurmayı denedin mi? Bende öyle sorun çıkarınca güvenli modda siliyorum.
Sürücüyü yüklemeden önce herhangi bir oyun oynayamıyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı