Microsoft harici Windows 8.1 indirme bağlantısı

ayvz.yavuz

Hectopat
Merhabalar. Elimde bir adet 2 GB RAM'lı Grundig marka laptop bulunuyor. Bu laptopa Windows 10 kurmayacağım. Denedim, PC kullanılamayacak kadar çok kasıyor. Microsoft'un sitesinden 8.1'in son sürümünü indirdim ve UEFI kurulum yaptım. Başlarda çok iyiydi. Yalnız güncellemeler geldikçe sıkıntılar çıkmaya başladı. Örneğin her güncelleme sonrası PC'de bulunan dosyalar kayboluyor, yerleri değişiyor. Şu an masaüstündeki dosyalar (bilgisayar ve geri dönüşüm kutusu dahil) hiçbir dosya görünmüyor. Masaüstü simgelerini düzenle kısmından da düzelmiyor. Genel olarak Microsoft'un sitesinden indirmiş olduğum Windows kopyalarında sıkıntı yaşıyorum zaten. 3 ay önce indirmiş olduğum Windows 10 kopyası da bazı donanımların driver'larını bulamamıştı. Yani demem o ki bana, Windows 8.1'i indirebileceğim Microsoft bağlantısı dışında ayrı bir bağlantı paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Elimde bir adet 2 GB RAM'lı Grundig marka laptop bulunuyor. Bu laptopa Windows 10 kurmayacağım. Denedim, PC kullanılamayacak kadar çok kasıyor. Microsoft'un sitesinden 8.1'in son sürümünü indirdim ve UEFI kurulum yaptım. Başlarda çok iyiydi. Yalnız güncellemeler geldikçe sıkıntılar çıkmaya başladı. Örneğin her güncelleme sonrası PC'de bulunan dosyalar kayboluyor, yerleri değişiyor. Şu an masaüstündeki dosyalar (bilgisayar ve geri dönüşüm kutusu dahil) hiçbir dosya görünmüyor. Masaüstü simgelerini düzenle kısmından da düzelmiyor. Genel olarak Microsoft'un sitesinden indirmiş olduğum Windows kopyalarında sıkıntı yaşıyorum zaten. 3 ay önce indirmiş olduğum Windows 10 kopyası da bazı donanımların driver' larını bulamamıştı. Yani demem o ki bana, Windows 8.1'i indirebileceğim Microsoft bağlantısı dışında ayrı bir bağlantı paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.
Paylaşsak bile aynı şey olur. Sonuçta hepsi Microsoft a bağlı.

Kurmadan önce bunu uygula:

ISO Kalıbı için şu programı kullan:

Yeni konular

Geri
Yukarı