Microsoft hesabı sonrası giriş yapılamıyor

fnnyoqq

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Store'dan uygulama indirmek için yeni bir Microsoft hesabı açıp giriş yapmıştım ama şimdi nedense Microsoft hesabim ile dahi olsa giriş yapamıyorum.

Yaşadığım durum şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Store'den uygulama indirmek için hesap sorduğunda çarpıya bastığın zaman uygulamayı yinede indirebiliyorsun ve ben hesap eklemedim daha rahat oluyor. Sorununa gelecek olursam bug olmuş sanırsam yeni bir kullanıcı açıp oradan halletmen gerekiyor internette videoları mevcut benzer bir şey başıma gelmişti.

Store'den uygulama indirmek için hesap sorduğunda çarpıya bastığın zaman uygulamayı yinede indirebiliyorsun ve ben hesap eklemedim daha rahat oluyor. Sorununa gelecek olursam bug olmuş sanırsam yeni bir kullanıcı açıp oradan halletmen gerekiyor internette videoları mevcut benzer bir şey başıma gelmişti.
Sanırım Administrator hesabını aktif etmeye çalışacağım, bir de internetsiz güvenli moda girince böyle oldu xD
Sıkıntı login ekranında oluşan bugmuş zira komut istemi açmak istediğimde hesabıma şifre ile giriş yapabildim
Kurtarma Seçenekleri'nden Komut İstemi'ni kullanarak yeni kullanıcı ekledim. Komut İstemi'ni açmak için Microsoft hesabıma giriş yapmamı istiyordu. O ekranda giriş yapabiliyorum. Ama eklediğim kullanıcı giriş ekranında gözükmüyor.

Şimdi benim istediğim ana giriş ekranı harici (komut istemi'ni açarken sorduğu ekran gibi) bir ekrandan ya da komut istemiyle microsoft hesabıma giriş yapmak. Böyle bir şey mümkün müdür?

Dosya Ekleri

• IMG_2020-11-20-13-07-05-730.jpg
    IMG_2020-11-20-13-07-05-730.jpg
    174,7 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Sanırım administrator hesabını aktif etmeye çalışacağım, bir de internetsiz güvenli moda girince böyle oldu xD.
sıkıntı login ekranında oluşan bugmuş zira komut istemi açmak istediğimde hesabıma şifre ile giriş yapabildim.

Kurtarma seçenekleri'nden komut Istemi'ni kullanarak yeni kullanıcı ekledim. Komut Istemi'ni açmak için Microsoft hesabıma giriş yapmamı istiyordu. O ekranda giriş yapabiliyorum. Ama eklediğim kullanıcı giriş ekranında gözükmüyor.

Şimdi benim istediğim ana giriş ekranı harici (komut Istemi'ni açarken sorduğu ekran gibi) bir ekrandan ya da komut istemiyle Microsoft hesabıma giriş yapmak. Böyle bir şey mümkün müdür?

Evet açılış ekranındakı kısayollar var oraya CMD atayıp o şekilde halledebilirsin benzer şey başıma gelmişti.

Geri
Yukarı