Microsoft hesabım çalındı

Luciss

Femtopat
Daha fazla  
Pazar günü civarında Microsoft hesabım çalınıp e-posta adresi vb. şeyleri değişti hesabı aktif olarak kullanıyordum değiştiği mail faldamail internettte arattığımda Rus kaynaklı geçici e-posta adresi çıkıyor, bunun bir çözümü var mı? (kimlik doğrulaması kabul edilmiyor ve eski e postam sanki hiç var olmamış gibi kabul ediliyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hesabınızın çalınması için ne yaptınız ve çalındığını nasıl anladınız? Maalesef hesap uçmuş arkasından su dökün.

Öncelikle hesabınızın çalınması için ne yaptınız ve çalındığını nasıl anladınız? Maalesef hesap uçmuş arkasından su dökün.

Pazar günü Discord'dan bir uygulama indirmiştim ve gece 4'te Steam hesabından herkese 1 link yollanmış ancak Microsoft'u kontrol etmemiştim bugün Minecraft oynamak için açtığımda e postasının değiştiğişini gördüm. Hiç mi bir şey yapılamaz?

gelen e posta bildirimlerinden belli oluyor ama sağlam olan ruslar e posta bildirimi göndermeden bile çalıyor hesaba giriş etkinliklerini kontrol ettiğimde sürekli rusyadan verilerim yedekleniyor şifre değiştiriyorum adamlar ben değiştirmeden önce biliyor her türlü telefon ve cihazdan değiştirmeyi denedim bu arada

Gelen e-posta bildirimlerinden belli oluyor ama sağlam olan Ruslar e-posta bildirimi göndermeden bile çalıyor hesaba giriş etkinliklerini kontrol ettiğimde sürekli Rusya'dan verilerim yedekleniyor şifre değiştiriyorum adamlar ben değiştirmeden önce biliyor her türlü telefon ve cihazdan değiştirmeyi denedim bu arada.

Doğrulama falan gelmemiş zaten direk girmişler hesaba 1 hafta sonra fark ettim kötü olan bu.

Doğrulama falan gelmemiş zaten direk girmişler hesaba 1 hafta sonra fark ettim kötü olan bu.
evet evet aşırı merak ettiğim konu bu nasıl doğrulama gelmiyor ben bile hesabıma 2 doğrulama yaparak giriyorum gmailden tut telefona gelen koda kadar adamlar nasıl giriyor abi bir önlemi yok mu bu olayın
siz bilgisayarınızı formatlayın ben formatladıktan sonra hesaplarım daha az risk oluşturmuştu sorunlarım daha azalmıştı

Evet evet aşırı merak ettiğim konu bu nasıl doğrulama gelmiyor ben bile hesabıma 2 doğrulama yaparak giriyorum Gmail'den tut telefona gelen koda kadar adamlar nasıl giriyor abi bir önlemi yok mu bu olayın.
Siz bilgisayarınızı formatlayın ben formatladıktan sonra hesaplarım daha az risk oluşturmuştu sorunlarım daha azalmıştı.

Öneri için teşekkür ederim hocam <3

Formatın çözüm olacağını düşünmüyorum çünkü PC sıfırladıktan sonra da ulaşabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı