Microsoft hesabım kilitlenmiş

Devolve

Hectopat
Selamlar, birkaç gündür Forza Horizon 4 sunucularına bağlanamıyordum ve internette dolaşırken oturumu kapatıp açma çözümünü gördüm ve oturum açarken "Hesabınız Kilitlendi" diyordu. Hesabım neden kilitlenmiş olabilir? Hile açmadım ve hesabı zaten Forza Horizon 4 için açmıştım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Microsoft hesabınıza çok sayıda yanlış şifre denendiyse, veya bir sürü farklı konumdan giriş yapıldıysa hesabınız devre dışı bırakılabilir. Şifrenizi değiştirin.

İkinci bir sebep olarak yine belirteyim. Hile kullanmadım demişsiniz fakat bilgisayarda herhangi bir üçüncü parti uygulaması yüklüyse bu farkedilmiş olabilir.

Merhabalar, Microsoft hesabınıza çok sayıda yanlış şifre denendiyse, veya bir sürü farklı konumdan giriş yapıldıysa hesabınız devre dışı bırakılabilir. Şifrenizi değiştirin.

İkinci bir sebep olarak yine belirteyim. Hile kullanmadım demişsiniz fakat bilgisayarda herhangi bir üçüncü parti uygulaması yüklüyse bu farkedilmiş olabilir.
Hocam bana herhangi bir mail gelmedi. Şifremi değiştirmeyi deneyeceğim teşekkürler. Bilgisayarımda herhangi bir hile uygulaması yok. Bugün PUBG indirdim BattlEye kuruldu. Ondan dolayı olabilir mi?

Hocam bana herhangi bir mail gelmedi. Şifremi değiştirmeyi deneyeceğim teşekkürler. Bilgisayarımda herhangi bir hile uygulaması yok. Bugün PUBG indirdim BattlEye kuruldu. Ondan dolayı olabilir mi?
BattlEye'dan dolayı bir sorun çıkmaz. Dediğim gibi Microsoft hesabınızın şifresini değiştirmeyi deneyin (Mail elinizdeyse). Hesapta telefon numarası kayıtlıysa daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı