Microsoft Hesabıma biri girmiş

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft'tan SMS alana kadar hiçbir şeyden haberim yoktu. "Hesabınıza birisi erişmiş olabilir" yazısının ardından hemen şifreyi değiştirdim. Sonra hesap etkinliklerine baktığımda bunu gördüm. Olay şu ki ayın 25'inden beri deniyor. Ancak şöyle bir durum var. Benim Microsoft hesabıma 2 tane e-posta bağlı. 1 tanesi normal Outlook olan, bir taneside Google hesabımın e postası. Adam Google'e postası ile girmeye çalışıyor. Eğer o E postayı devre dışı bırakırsam (giriş yöntemi olarak) kurtulur muyum bu manyaktan. Bu arada çok tırsıyorum bir şeyim çalınacak diye.
Düzenleme: Mod heyecandan başlığı yarıda unutmuşum. (Girmeye çalışıyor) diye düzeltir misin?

1693296434987.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'tan SMS alana kadar hiçbir şeyden haberim yoktu. "hesabınıza birisi erişmiş olabilir" yazısının ardından hemen şifreyi değiştirdim. Sonra hesap etkinliklerine baktığımda bunu gördüm. Olay şu ki ayın 25'inden beri deniyor. Ancak şöyle bir durum var. Benim Microsoft hesabıma 2 tane e-posta bağlı. 1 tanesi normal Outlook olan, bir taneside Google hesabımın e postası. Adam Google'e postası ile girmeye çalışıyor. Eğer o e postayı devre dışı bırakırsam (giriş yöntemi olarak) kurtulur muyum bu manyaktan. Bu arada çok tırsıyorum bir şeyim çalınacak diye.
Düzenleme: Mod heyecandan başlığı yarıda unutmuşum. (girmeye çalışıyor) diye düzeltir misin?

Eki Görüntüle 1922124

Google hesabınızın şifresini değiştirip 2FA doğrulaması etkinleştirin Microsoft authenticator kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı