Microsoft hesabımın şifresi kendi kendine değişti

Evet arkadaşlar geçen gün girdiğim hesabın şifresi kendi kendine değişti. Şu anda giriş yapamıyorum. Eski telefon numarası kayıtlı. Kurtaramıyorum kod ile.
(Crackli program vs kullanmıyorum)
Eğer hesabınız çalınmışsa geçmiş olsun. Hesabınızı geri alamazsınız, kendinizin olduğunu kanıtladığınız da size hesap ilk açılırken kullanım sözleşmesi kabul edildiği için size veremeyeceklerini ama hesabı tamamen dondurabileceklerini söylemişlerdi.

Hocam hiçbir şey yapmadım hatta dün akşam o hesaba giriş yapmıştım.

Şifrenizi uzun tutmaya bakin. Hata bilgisayara saklayabilirsiniz uzun şifreyi hatırlayamam derseniz. Çünkü artık hiçbir yere girmeseniz bile mailinizi bilemeleri bile yetiyor hacklerın.

Office programında bilgisayara uzaktan erişebilen bir güvenlik açığı çıktı. Yakın zamanda benimde Google hesabımın şifresi değişmişti. Belki bu yüzden olmuş olabilir. Tedbir amaçlı Office programını silin isterseniz. Bir müddet yüklemeyin

Şifrenizi uzun tutmaya bakin. Hata bilgisayara saklayabilirsiniz uzun şifreyi hatırlayamam derseniz. Çünkü artık hiçbir yere girmeseniz bile mailinizi bilemeleri bile yetiyor hacklerın.

Hocam verdiği hata bu.

1662897311167.png

Dün akşam hesabın ayarlarından birkaç şeye bakıp çıktım ondan sonra oldu olanlar.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı