Microsoft hesabına başarısız giriş denemeleri var

FelliX

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Microsoft hesabımda bir sürü başarısız giriş denemesi var. Bunu düzeltme şansım var mı? Veya nasıl engelleyebilirim?

IMG_3994.jpeg

Emin değilim bende de sürekli şifre denemeleri yapılıyor. Hatta facebook hesabıma giriş bile yapıldı. İki faktörlü doğrulamayı aktif ettikten sonra aslında alınacak başka önlem yok. Ben bıraktım artık takip etmeyi.

Daha yeni benzer konu açılmış önceden de karşılaştım benzer konularla. Genel bir sorun olabilir belki
Olabilir hocam bilmiyorum. Daha şimdi fark ettim.

Emin değilim bende de sürekli şifre denemeleri yapılıyor. Hatta Facebook hesabıma giriş bile yapıldı. İki faktörlü doğrulamayı aktif ettikten sonra aslında alınacak başka önlem yok. Ben bıraktım artık takip etmeyi.

Farklı farklı lokasyonlarda değil mi hocam sizde de? Sabit bir yer yok. ABD, Almanya, Hindistan gibi yerlerden deneniyor.

Olabilir hocam bilmiyorum. Daha şimdi fark ettim.

Farklı farklı lokasyonlarda değil mi hocam sizde de? Sabit bir yer yok. ABD, Almanya, Hindistan gibi yerlerden deneniyor.
Hocam Brezilya, Vietnam, Endonezyadan karışık giriyorlar ve her gün 2-3 tane oluyor en az sanmıyorum yani :D
Aynı sorunu yaşayan arkadaşta da farklı ülkelerden denemeler olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı