Microsoft hesabına başarısız giriş denemeleri var

Vallahi hocam hesapta bir şey olsa girmeyi denesinler lafım yok ama hesapta hiçbir şey yok. Bir ara Xbox Game Pass almıştım o kadar.
Ele geçirdikleri mail adreslerinin şifrelerini çözmeye çalışan botlar olabileceğini düşünüyorum ben. Mail adreslerine bağlı sosyal medyalara ulaşmak için.

Ele geçirdikleri mail adreslerinin şifrelerini çözmeye çalışan botlar olabileceğini düşünüyorum ben. Mail adreslerine bağlı sosyal medyalara ulaşmak için.

Olabilir hocam. Ama e-mailimizi nasıl buldu esas soru o.

2 adımlı koruma çok önemli bence.
Bu arada bilinmedik yerlere mi üye oluyorsunuz mailiniz ile? Milyonlarca kişi içinde mailinizi nereden bulup giriş denemesi yapıyor olabilirler?

Olabilir hocam. Ama e-mailimizi nasıl buldu bence esas soru o.
O çok zor bir şey değil. Artık mail adresi olmayan insan kalmadı. Donumuzun rengine kadar bilgilerimizin sızdırılıp satıldığı bir zamanda yaşıyoruz çok normal

O çok zor bir şey değil. Artık mail adresi olmayan insan kalmadı. Donumuzun rengine kadar bilgilerimizin sızdırılıp satıldığı bir zamanda yaşıyoruz çok normal

Haklısınız hocam. İsim soy isim ile her bilgimiz çıkıyor artık maalesef.

O zaman mail şifresine çok uzun, zor ve karışık bir şifre ile koruma yapıp üstüne 2 adımlı korumayı açtıktan sonra sorun çıkmaz umarım değil mi?

O zaman mail şifresine çok uzun, zor ve karışık bir şifre ile koruma yapıp üstüne 2 adımlı korumayı açtıktan sonra sorun çıkmaz umarım değil mi?
Karmaşık kombinasyonlu şifre iyidir ama o şifreyi hatırlayabilmek daha önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…