Microsoft Hesap kaldırma

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
5456.PNG

Üstteki ilk eklediğim hesap, yönet deyip cihaz ile ilişkilendirmesini kestim ancak yine " kaldır " seçeneği çıkmıyor, bilgisayar da ki Microsoft ile ilgili olan uygulamalardan da oturumu kapattım yine olmadı, nasıl kaldıracağım bu hesabı? Aşağıda ki ise 2. eklediğim hesap onda kaldır seçeneği çıkıyor.

Bu konuyu inceleyin.

Bu konuyu inceleyin.
Yeni bir hesap oluşturulduğu için her şey format atılmış gibi sıfır olacak diyor? Ne demek yani? Steam falan bunlara bir şey olmaz değil mi? Benim ki de sorumu 😅

Yani dosyalara falan zarar gelmeyecek değil mi? Programlar, oyunlar falan.
Dostum sistem'i yeni kurmuşsun, yeni bir kullanıcı adı koymuşsun gibi olacak erişim kaybıyla yapıp hesap sildiğin için.

Format atmışsın ilk kez kullanıcı adı giriyorsun gibi düşün. Gidecek yani o hesabı tamamen silince.

Dostum sistem'i yeni kurmuşsun, yeni bir kullanıcı adı koymuşsun gibi olacak erişim kaybıyla yapıp hesap sildiğin için.

Format atmışsın ilk kez kullanıcı adı giriyorsun gibi düşün. Gidecek yani o hesabı tamamen silince.
Dediğiniz gibi yaptım, evet her şey silindi ama kullanıcılar da bu hesap duruyor du, ben de appdata dosyasını kopyala yapıştır yaptım doğru mu yaptım?

Dediğiniz gibi yaptım, evet her şey silindi ama kullanıcılar da bu hesap duruyor du, ben de appdata dosyasını kopyala yapıştır yaptım doğru mu yaptım?
appdata ile ne işiniz var anlayamadım söylemek istediklerinizi?

İlgili konuda ki mesajları dikkatlice okuyun adım kaçırmadan yapın işlemleri. Yerel hesaba geçtiğinizce Microsoft hesabını kaldırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı