Microsoft karttan para çekti

vanGogh

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
1 ay kadar önce tüm aboneliklerimi iptal etmiştim. Ama bugün İşCep'e baktığımda kartımdan 29.99₺ kesildiğini gördüm. Tüm hesaplarıma bakmama rağmen hiçbirinde bir sipariş yok. Herhangi bir mail adresime de mail düşmemiş.

1657965695469.png

1 ay kadar önce tüm aboneliklerimi iptal etmiştim. Ama bugün İşCep'e baktığımda kartımdan 29.99₺ kesildiğini gördüm. Tüm hesaplarıma bakmama rağmen hiçbirinde bir sipariş yok. Herhangi bir mail adresime de mail düşmemiş.

Eki Görüntüle 1452821
Gamepass satın almış olabilir misiniz? Xbox uygulamasına girerek "Üyeliğim" kısmından kontrol edebilirsiniz. (İsmini tam bilmiyorum fakat içinde üyelik kelimesi geciyordu.)

Gamepass satın almış olabilir misiniz? Xbox uygulamasına girerek "Üyeliğim" kısmından kontrol edebilirsiniz. (İsmini tam bilmiyorum fakat içinde üyelik kelimesi geciyordu.)
Evet, zaten vardı ama bir ay kullanıp iptal etmiştim ve zaten parayı da çekmişti. O da 44.5₺ civarındaydı.

Sorunu cozebildiniz mi?
Maalesef, hayır. Kullandığım hesapların hiç birinde satın alma geçmişi yok ve benden satın alma işleminin olduğu hesabı bulmamamı istiyorlar ama öyle bir hesap yok. 2. defa çekti bugün. Bulmamın bir yolu yok mu acaba? Kart bilgilerim çalındı desem, neden sadece xbox alsın?
Lütfen artık bir işletme para çekine buraya yazmayın Google'a marka adı iletişim yazıp oraya ulaşın.
Forum'da daha önceden böyle bir durum yaşayan biri varsa daha hızlı yardımcı olabileceğini düşündüm. İyi forumlar!

Maalesef, hayır. Kullandığım hesapların hiçbirinde satın alma geçmişi yok ve benden satın alma işleminin olduğu hesabı bulmamamı istiyorlar ama öyle bir hesap yok. 2. defa çekti bugün. Bulmamın bir yolu yok mu acaba? Kart bilgilerim çalındı desem, neden sadece Xbox alsın?

Forum'da daha önceden böyle bir durum yaşayan biri varsa daha hızlı yardımcı olabileceğini düşündüm. İyi Sosyaller!

Bankayla görüşüp bilgim dahilinde değil diyebilirsiniz belki. Olumlu sonuç alır mısınız bilemem.

Bankayla görüşüp bilgim dahilinde değil diyebilirsiniz belki. Olumlu sonuç alır mısınız bilemem.
18 yaşından küçük olduğum için ilk imza kullanıyorum. Biliyorsunuzdur belki çoğu şey kapalı, acaba müşteri hizmetlerini arayıp kart bilgilerim çalındı, desem. Bankaya gitmem gerekir mi yine? Yoksa direkt gönderirler mi?

Geri
Yukarı