Microsoft, macOS 10.13 İçin OneDrive Eşitleme İstemcisi Desteğini Sonlandırıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
OneDrive Web Üzerinden PC Dosyalarına Erişim Özelliği Kaldırılıyor

macOS 10.13 için OneDrive eşitleme istemcisi desteği kesiliyor. Microsoft, macOS’un eski sürümlerinde OneDrive eşitleme istemcisi desteğini sonlandırdığını duyurdu. OneDrive eşitleme istemcisi, artık macOS 10.12 Sierra ve 10.13 High Sierra’yı desteklemeyecek. Öyle ki, macOS’un bu sürümleri de artık Apple tarafından desteklenmiyor. Bahsi geçen macOS sürümlerinde OneDrive eşitleme istemcisi desteği, 10 Eylül’de sona erecek şekilde ayarlanmış. Belirtilen […]

Devamı: Microsoft, macOS 10.13 İçin OneDrive Eşitleme İstemcisi Desteğini Sonlandırıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

OneDrive bence gayet gereksiz bir şey, yani neden böyle bir şey var benim dosya gezginimde?

Eki Görüntüle 1134057
Benim için değil mesela? Ben dışarıdayken bir dosyaya erişim ihtiyacım olduğunda hayat kurtaran bir teknoloji bence. Kullanmışlığım var ve gayet de kullanışlı. Zaten kurulumda da isteğe bağlı olarak sunuluyor diye biliyorum.

Bence OneDrive gayet iyi bir şey masaüstünü ve seçtiğim klasörleri yedekliyor, bu sayede kafama göre format atabiliyorum. Çünkü verilerim gitmeyecek, format sonrası 5sn de tekrar masaüstümde olacaklar.

Bence OneDrive gayet iyi bir şey masaüstünü ve seçtiğim klasörleri yedekliyor, bu sayede kafama göre format atabiliyorum. Çünkü verilerim gitmeyecek, format sonrası 5sn de tekrar masaüstümde olacaklar.
Bir de mesela dışarıda kullanacağın dosyaların olduğu bir klasörün var, bu klasöre hep uzaktan erişimin olmuş oluyor yedekleme sayesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı