Microsoft mail kurtarma süreci

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, e-mail hesabıma enteresan bir şekilde erişimim durdu. Parolamı kaydettiğim (sürekli değiştiğimden) için yanlış girme ihtimalimde yok zaten hatırladığım ile not aldığım orantılı ama yanlış parola diyor diye bu sefer kurtarmayı/sıfırlamayı deneyeyim dedim. Bu sefer de verilen bilgiler doğrulama için yeterli değil tarzı bir otomatik mail (kurtarma için girdiğim diğer mail adresime) dönüşü yaptılar. Tekrar deneyeyim dedim bu sefer de kredi kartı üzerinde yazan ismim ve kart bilgim vs. çıktı. Bunun histerik kriz geçirtmeyen bir yöntemi yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepass aldığım bir hesapta nasıl olduysa şifremin bir hanesini yanlış mı girdim ne, hesaba giriş yapamadım. Bilgileri eksiksiz girmeme rağmen kabul etmediler. Çok saçma bir sistemleri var.

Gamepass aldığım bir hesapta nasıl olduysa şifremin bir hanesini yanlış mı girdim ne, hesaba giriş yapamadım. Bilgileri eksiksiz girmeme rağmen kabul etmediler. Çok saçma bir sistemleri var.
Bilgileri eksiksiz giriyorsun bir de yetersiz diyor. Microsoft'tan bir şey satın aldıysan kredi kartı bilgini istiyor. Herhalde anca öyle (ki girmedim) kabul ediyorlar.

Geri
Yukarı