Şifresi unutulan mail hesabını kurtarma

Taha Kuzu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Gmail hesabımın şifresini unuttum ve kurtarma seçeneği yoktu. Hesabı nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız da kurtarma e-posta adresi veya telefon numaranız kayıtlı mı? belki öyle kurtarabilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneği çıkmıyor mu? belki de telefon numaranızı veya annenizin ya da babanızın veya abiniz/ablanızın telefon numarasını kaydetmişsinizdir.
Size tavsiyem hotmail kullanın.

Hesabınız da kurtarma e-posta adresi veya telefon numaranız kayıtlı mı? Belki öyle kurtarabilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneği çıkmıyor mu? Belki de telefon numaranızı veya annenizin ya da babanızın veya abiniz/ablanızın telefon numarasını kaydetmişsinizdir.
Size tavsiyem Hotmail kullanın.

Yok hiçbir kurtarma seçeneği yok.

Kurtarma e-postası veya telefon numarası eklediyseniz orada kurtarabilirsiniz.

Yok hiçbir kurtarma seçeneği yok.

Hesabınız da kurtarma e-posta adresi veya telefon numaranız kayıtlı mı? Belki öyle kurtarabilirsiniz. Şifremi unuttum seçeneği çıkmıyor mu? Belki de telefon numaranızı veya annenizin ya da babanızın veya abiniz/ablanızın telefon numarasını kaydetmişsinizdir.
Size tavsiyem Hotmail kullanın.

Şu an bende aynı sorunu yaşıyorum şifremi önceden de unutmuştum ve kurtarma e-posta adresim kayıtlıydı. Kurtarma e-posta adresiyle kurtardıktan sonra ise şifreyi not almadım ve tekrardan unuttum hala arıyorum fakat e-postama herhangi bir bildirim gelmiyor acaba kurtarma e-posta bir kere kullanıldıktan sonra devre dışı mı kalıyor yardımcı olabilir misiniz?

Şu an bende aynı sorunu yaşıyorum şifremi önceden de unutmuştum ve kurtarma e-posta adresim kayıtlıydı. Kurtarma e-posta adresiyle kurtardıktan sonra ise şifreyi not almadım ve tekrardan unuttum hala arıyorum fakat e-postama herhangi bir bildirim gelmiyor acaba kurtarma e-posta bir kere kullanıldıktan sonra devre dışı mı kalıyor yardımcı olabilir misiniz?
Üzgünüm ama hiçbir bilgim yok. Umarım hesabınızı kurtarabilmişsinizdir.

Geri
Yukarı