Microsoft Mouse 1850 Nasıldır?

aliytrklkmz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
MICROSOFT Wireless Mobile Mouse 1850 Black - Vatan Bilgisayar Bu üründen bugün aldım sizce hata mı ettim. Logitech m185 alacaktım sonra eski faremin alıcısı 1 yıl olmadan bozulduğu için (o da logitech'ti) bu sefer microsoft aldım sizce aldığım ürün nasıl? Pil hiç sorun değil haftalıkta bitse doldurulabilir pil alırım hiç bir sıkıntı çıkmaz zaten logitech 2 aa pil ile çalışırken bu 1 adet aa pil ile çalışıyor ?

O bozulan alıcıyla beraber ürünü garantiye gönderseydiniz açılmamış pakette sıfırını gönderirlerdi. Ben o durumu yaşadım, yolculuk esnasında bilgisayarda takılı bırakmışım alıcıyı. Dış kaplaması kırıldı, içindeki devre laçkalaştı çıkmaya başladı. 1 ay falan öyle kırık kullandım, sonra devre yerinde durmamaya başladı temassızlık oldu sürekli. Garantiye gönderdim, "kullanıcı hatası olmasına rağmen" bana açılmamış paket yolladılar. Haftada bir pil alırım diyorsunuz ama öyle iş olmaz. Ayda bir pil almak hem çok masraflı olur hem de can sıkıcı. Logitech farenin içinde gelen pilleri 9 ay kullandığımı bilirim. Dota ve CS oyuncusuyum, tüm işim fare ile olmasına rağmen üstelik. Varsın 2 tane pil kullansın. Microsoft her zaman hakkından fazla para almıştır ürünlerine, çok kasıntı gelir bana hep. Varsa iade etme şansınız, siz bilirsiniz. Onun dışında hayırlı olsun.

Geri
Yukarı