Microsoft Office 2013 etkinleştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar bugün bir sunu hazırlamam gerek ama deneme süresi bittiği için kullanamıyorum office programlarını.

Nasıl etkinleştirebilirim ? Microsoft Office 2013

Deniyorum...

- - - Güncellendi - - -

Ya programı indirdim ama nasıl etkinleştireceğimi bilmiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Yok ya olmuyor, 2010'mu indirsem acaba.

- - - Güncellendi - - -

Ya Office 2010 linkini atabilir misiniz ? Kafa allak bullak oldu, onu bile bulamıyorum artık.

Çok açıklayıcı oldu bu. "Olmuyor"... Dur sana "Resimli Anlatım" yapayım zira yeni nasil yazınca anlamıyor

İlk olarak programı indirip bir klasöre çıkarıtyoruz. Böyle bir şey oluyor:

Şimdi buradaki Exe dosyasına çift tıklayıp çalıştırıyoruz:

Altta Settings'in aynında solda iki buton var. Bunlardan soldaki Ofis simgesine tıklıyoruz:

Şimdi bu ana pencereden hangi pencereye geçiyor olabiliriz? Activation olabilir mi?

Buradan da hangi butona basıyor olabiliriz? Yeşil EZ-Activate olabilir mi? Ta kendisi!

Recep abi yapma böyle Elbette bu kadarını yaptım kendim. Ama aktifleşmiyor. Hata alıyorum EZ-Activat butonuna basınca. Aşağıdaki siyah kısımda hata mesajı yazıyor.

- - - Güncellendi - - -

Şimdik Office 10 kuracağım ve onda deneyeceğim. İnternetteki videolarda dediğiniz gibi yapınca hata mesajı vermiyor, başarıyla aktifleşiyor ama bende olmadı nedense.

- - - Güncellendi - - -

Tamamdır, hallettim. Demekki önceden indirdiğim aktivatörde bir problem vardı. Ben denedim her yolu, programın nasıl kullanıldığını falan araştırdım zaten ama olmayınca olmuyor dedim, ondan yani .D

Bu anlatılanlar yasal mı ?
Forum kurallarına uygun mu ?
Yoksa technopat.net crack işine onay mı verdi ?
İlginç (!)

Bu anlatılanlar yasal mı ?
Forum kurallarına uygun mu ?
Yoksa technopat.net crack işine onay mı verdi ?
İlginç (!)
Yazılan tarihte forumda yasal olmayan paylaşımlar yasak değildi(Açıkça). 1/2 ay önce bu kuralı getirdik ve şuan link paylaşımı ve açıklayıcı anlatımlar yasak ancak bildiri kısıtlı olarak serbest.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…