Microsoft Office alternatifi olarak Open Office kullanılır mı?

Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bir şey yaparsak open Office ile yaptığım sunuyu hocaya attığımda Microsoft Office ile açarsa bozulmalar olur mu sorun yaşar mıyım?

Eskiden kullandığımda sayfanın yan kayması gibi değişik sorunlar oluyordu ama 4 sene olmuştur düzeltilmiş olabilir. Alternatif olarak LibreOffice öneririm en fazla 3 defa hatayla karşılaşmışımdır. Onları da bir iki ayarla çözmüştüm zaten :)

Bu yazılımıda kullanabilirsin. Open Office hakkında bir bilgim yok fakat Libre Office kullanıyorum ve memnunum.
Ya kardeşim ödevleri için kullanacak dizüstü bilgisayarımı bu yüzden ödevi yaptı diyelim mesela yolladığında hocasına açılıp açılmayacağı veya herhangi bir sorun olup olmayacağı bizim için önemli.

Ya kardeşim ödevleri için kullanacak dizüstü bilgisayarımı bu yüzden ödevi yaptı diyelim mesela yolladığında hocasına açılıp açılmayacağı veya herhangi bir sorun olup olmayacağı bizim için önemli.

Eskiden okul için hocalara göndermiştim açılıyor. Zaten docx uzantisiyla da yollayabiliyorsun eğer hiç riske atmak istemezsen Online Office kullan aynı Microsoft Office ücretsiz versiyonu ama web tabanlı.

Geri
Yukarı