Microsoft Office programları açılmıyor

Heimdall123

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Microsoft Office bende kuruluydu ama bir anda hiç bilemediğim bir nedenden ötürü açılmamaya başladı aşağıdaki hatayı veriyor. Kaldırdım bilgisayardan ama artık kuramıyorum da programı hem hata veriyor kurarken ne yapıcam benim Microsoft Word'e ihtiyacım var.

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Microsoft Office bende kuruluydu ama bir anda hiç bilemediğim bir nedenden ötürü açılmamaya başladı aşağıdaki hatayı veriyor. Kaldırdım bilgisayardan ama artık kuramıyorum da programı hem hata veriyor kurarken ne yapıcam benim Microsoft Word'e ihtiyacım var.

Eki Görüntüle 418240
Office onarımı yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Denetim Masası > Program ekle veya kaldır bölümüne gelin ve Office programını seçin.
  • Üst bölümden Değiştir seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra Onar seçeneğine tıklayın. Nasıl bir onarım yapmak istediğinizi sorabilir. Eğer internetiniz varsa Çevrimiçi Onarıma tıklayın, internetiniz yoksa veya müsait değilseniz Çevrimdışı Onarımı deneyin.

Office onarımı yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Denetim Masası > Program ekle veya kaldır bölümüne gelin ve Office programını seçin.
  • Üst bölümden Değiştir seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra Onar seçeneğine tıklayın. Nasıl bir onarım yapmak istediğinizi sorabilir. Eğer internetiniz varsa Çevrimiçi Onarıma tıklayın, internetiniz yoksa veya müsait değilseniz Çevrimdışı Onarımı deneyin.
İlkinde denedim olmadı ayrıca şuan kuramıyorum office i kurulumun sonlarına doğru başarısız oldu diyor..
Yüklemeye çalışınca bu hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• hata 2.png
    hata 2.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 225
Son düzenleme:
İlkinde denedim olmadı ayrıca şuan kuramıyorum office i kurulumun sonlarına doğru başarısız oldu diyor..
Yüklemeye çalışınca bu hatayı alıyorum.
Bu programla office zorla kaldır seçeneğiyle kaldır sonra yüklemeyi yeniden dene.

Bu programla office zorla kaldır seçeneğiyle kaldır sonra yüklemeyi yeniden dene.
Bütün herşeyiyle kaldırdım programı sorun sanırım bilgisayarda bir kaç dosya zarar görmüş olabilir ama yani nasıl çözeceğim bilmiyorum bu işi.

Program ile ilgili her şeyi kaldırın. Sonra CCleaner ile kayıt defteri temizliği yapın. Temp klasörleri gereksiz dosya dolduysa temizleyin. Yine olmuyorsa korsan Office programı sorun çıkarır.

Program ile ilgili her şeyi kaldırın. Sonra CCleaner ile kayıt defteri temizliği yapın. Temp klasörleri gereksiz dosya dolduysa temizleyin. Yine olmuyorsa korsan Office programı sorun çıkarır.
Korsan değil orijinal indiremiyorum okulun öğrenci lisansıyla giriş yapacağım yapamıyorum. Sanırım çözüm format :(

Saçma ama yazdırma biriktiricisi servisiyle alakası var bu durumun. Servise baktığımda durmuş gözüküyordu, elle başlatmayı denedim olmadı. Bilgisayarı yeniden başlatınca hem Word açıldı, hem yazdırma biriktiricisi servisi. Servisi başlatmak için Windows başlat menüsüne veya CMD ekranına services.msc yazarak erişebilirsiniz. Gelen ekranda yazdırma biriktiricisi servisini bulup sağ tık yapıp başlat veya yeniden başlata basınız. Servisi elle başlatamazsanız bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı