Microsoft Office Programlarındaki Fiyat Farkları

alaattin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversite okulda sınavlar için HP 15-BS153NT laptop satın aldım. Sınavlar Office programları ile olacak lakin aldığım laptopda Office bulunmuyor yani 7 günlük deneme sürümü var sadece ben de bu yüzden Office almaya karar verdim.

Lakin internetde gezinirken kafama takılan bir soru oluştu. N11 - Hepsiburada gibi sitelerde 20-50₺ arası Office varken Vatan - Teknosa gibi yerlerde neden 350₺'den başlıyor.
Aralarında ne fark var yoksa scam mı ucuz olanlar?

Eğer scam değilse neden bu kadar ucuz yani bunları alıp kullanmamın bir sakıncası var mı? Arada 10 kattan fazla fiyat farkı var. Alabileceğim güvenli satıcı önerisine açığım.

Veya Office almak yerine onlar kadar iş gören alternatifleri var mı? Yani anladığım kadarıyla 350₺ olanlar bile 1 kere kullanımlık yani laptop bir sorun olsa garanti göndersem format attıkları zaman Office gitmiş olacak. Ayrıca laptop pek kaliteli olmadığı için Windows 10 için yeterli değil ben Windows 7 yüklesem kendim garanti dışı kalır mı? Vatan çalışanı yükleme 2 sene sonra garanti bitince yükle dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 TL'ye Yazılım Budur'dan Windows 10 Pro anahtarı almıştım. Şuan kullandığım bilgisayarı onunla aktif ettim. Garanti meselesine gelince şahsen format atmanın garantiyi bozacağını sanmıyorum. Sonuçta toplama bir bilgisayar aldığında içinde yüklü olarak Windows gelmiyor.(Para verip yükletenler hariç)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı