Microsoft Office ucuza nasıl alınır?

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
Normalde abimler falan hep bilgisayarlara korsan Office, korsan Windows 10 kurardı. Ben de artık buna bir dur demek istiyorum. Formattan sonra internetten alınan OEM Windows 10 keylerini kullanmayı düşünüyorum. Abimlerin ikisi de üniversitede. Bir yerden gördüğüm kadarıyla öğrenci mail hesabı ile ücretsiz alınabiliyormuş Microsoft Office. Bu olayı bana biri detaylı anlatabilir mi? Office dediğim Word, Excel, Powerpoint falan. Microsoft Office'i en ucuz nasıl alırım? Yazılımbudur tarzı yerlerde satılan Microsoft Office nasıl oluyor?

Ayrıca Word, Excel tarzı programların yerini tutacak programlara baktım. Annem öğretmen olduğu için benim bilgisayarımdan yazılı sorularını hazırlıyor. Ve biz ailecek Word, Excel gibi Microsoft'un ürettiği programları kullandık o yüzden onlara alışığız.

Üniversite öğrencisiyseniz .edu uzantılı e-posta adresinizle ücretsiz Office kullanabilirsiniz. Annenizin eğitim kurumuyla ilişkili yine .edu uzantılı e-postası varsa ücretsiz alabilirsiniz.

Bu linkten bahsettiğim e-posta adreslerini kullanarak ücretsiz kopyanızı indirebilirsiniz.

Yazılımbudur epttavm üzerinden satış yaptığı zamanlar Windows 10 Pro almıştım. Retail key çıktı ve hala sorunsuz kullanıyorum. Office için olan sistemi nasıl ilerler bilmiyorum.

Normalde abimler falan hep bilgisayarlara korsan Office, korsan Windows 10 kurardı. Ben de artık buna bir dur demek istiyorum. Formattan sonra internetten alınan OEM Windows 10 keylerini kullanmayı düşünüyorum. Abimlerin ikisi de üniversitede. Bir yerden gördüğüm kadarıyla öğrenci mail hesabı ile ücretsiz alınabiliyormuş Microsoft Office. Bu olayı bana biri detaylı anlatabilir mi? Office dediğim Word, Excel, Powerpoint falan. Microsoft Office'i en ucuz nasıl alırım? Yazılımbudur tarzı yerlerde satılan Microsoft Office nasıl oluyor?

Ayrıca Word, Excel tarzı programların yerini tutacak programlara baktım. Annem öğretmen olduğu için benim bilgisayarımdan yazılı sorularını hazırlıyor. Ve biz ailecek Word, Excel gibi Microsoft'un ürettiği programları kullandık o yüzden onlara alışığız.
1- Üniversitenin anlaşması varsa üniversitenin verceği mail ile tüm öğretim boyu ücretsiz.
2- Office Online var. Herkese ücretsiz bu.
Başlığı Minecraft Office diye okudum 3 sefer. :D

1- Üniversitenin anlaşması varsa üniversitenin verceği mail ile tüm öğretim boyu ücretsiz.
2- Office Online var. Herkese ücretsiz bu.
Başlığı Minecraft Office diye okudum 3 sefer. :D
İki abimin de üniversitesinin bitmesine az kaldı. Bitirdikleri zaman benim Office de gidecek yani.

Minecraft'a çok güldüm. 🤣🤣🤣

Almana gerek yok.
Libre Office.
Arayüzünü beğenmez isen Open Office kullananabilirsin.

Açık kaynak kodlular yani güvenelbilirsin.
Dediğim gibi annem de kullanıyor, ailecek Word'a falan alışığız. Ben LibreOffice'e alışabilsem bile annem alışamayacaktır. Çok fazla bilgisayardan anlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı