Microsoft Office'in kalıcı sürümü hâlâ var mı?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Microsoft Office'in subscription yani abonelik yoluyla değil de One-time purchase yani tek satın alım şeklinde olanı bugün hala var mıdır? Crackten vazgeçip orijinal bir Office edinmeyi düşünüyorum.

Ücretsiz alternatifler önermeyin çünkü onların hepsini denedim (LibreOffice, WPS, openoffice vb), ms Office en güzeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Office'in subscription yani abonelik yoluyla değil de One-time purchase yani tek satın alım şeklinde olanı bugün hala var mıdır? Crackten vazgeçip orijinal bir Office edinmeyi düşünüyorum.

Ücretsiz alternatifler önermeyin çünkü onların hepsini denedim (LibreOffice, WPS, openoffice vb), ms Office en güzeli.
Office 365 (Yeni adı ile Microsoft 365) alırsanız abonelik ücreti ödersiniz. Fakat Office 20xx alırsanız tek zamanlı ödeme yaparsınız.

Bilgisayara kurulan sürümden bahsediyorsunuz evet var ama lisansı biraz pahalı.

OnlyOffice dene. Hem bedava, hem de MS Office'e benzer.
Alternatif ürün önermeyin demiş.

Office'in kalıcı sürümü var mı resmî olarak bilmiyorum ama, ben 20₺'ye Office 2016 key almıştım 3 yıldır kullanıyorum. Bu legal mi bilmiyorum ama işimi görüyor.

Sağlam Lisans'ta 2016 2019 2021 vardı. 2016 aldım ben fiyatı uygun diye. Hala kullanıyorum Tek sefer ödedim. Lisans aldım. Hesap falan değil. Bunlara Gri Market Yazılım deniyor. Aynı keyi birden fazla kişiye satarak kar ediyorlar. Son kullanıcı için oldukça avantajlı zira 3000 TL Office lisansına vereceğime 79 TL alırım kaldı ki 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum.

Geri
Yukarı