Microsoft oturumunun kendi kendine kapanması

MrLegasov

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SİSTEM ÜRETİCİSİ - Micro-Star International Co., Ltd.
SİSTEM MODELİ - MSI MPG B460 Trident AS (MS-B926)
İŞLEMCİ- Intel(R) Core(TM) i7-10700 CPU @ 2.90GHz
ANAKART - MSI MPG B460I GAMING EDGE WIFI (MS-7C86)
GPU - MSI NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER Ventus GP OC - 8GB
RAM - 16,0 GB - 8 GB DDR4-2933, SK Hynix HMA81GU6CJR8N-XN;
-8 GB DDR4-2933, SK Hynix HMA81GU6CJR8N-XN
SSD, WDC PC SN530 SDBPNPZ-1T00-1032 - 1TB
HDD, ST1000LM049-2GH172, 1TB
Meslek
Lojistik
Yani aslında bu durum Windows 10'da iken de oluyordu ama daha azdı. Şöyle ki, bilgisayarı kullanıyorum diyelim ve ne yaptığım hiç fark etmiyor film oyun sadece müzik vb. işim bitti kapattım. Tekrar kısa veya uzun bir süre sonra açtığımda bildirim lanelinde Microsoft Hesabı Sorunu bildirimi görüyorum giriyorum ve yeniden ekran pin kodunu girerek hesabı açıyorum, Microsoft hesap şifresi değil PC'nin pin koduyla. Bu neden oluyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, sadece oturum kapanıyor.
Normalde olur olur, böyle göstermek istediğinde insan olmaz ya. Web üzerinden microsoft hesabı ayarlarından, cihazlar dan bilgisayarı kaldırdım kaydettim bilgisayarı yeniden başlattım microsoft hesabım açık şekilde karşıladı yine pin girdim sorun bildirimi gelmedi. Ben sanmıyorum cihaz kaldırdığım için düzeldiğini ama ne oldu şimdi anlamadım dostum.

Normalde olur olur, böyle göstermek istediğinde insan olmaz ya. Web üzerinden Microsoft hesabı ayarlarından, cihazlardan bilgisayarı kaldırdım kaydettim bilgisayarı yeniden başlattım Microsoft hesabım açık şekilde karşıladı yine pin girdim sorun bildirimi gelmedi. Ben sanmıyorum cihaz kaldırdığım için düzeldiğini ama ne oldu şimdi anlamadım dostum.

Hocam arada rasyonel olmayan sorunlar olabiliyor. Herkes te tam takır çalışır ama sizde patlar. Bir şey ile oynarsınız düzelir.

Hocam arada rasyonel olmayan sorunlar olabiliyor. Herkes te tam takır çalışır ama sizde patlar. Bir şey ile oynarsınız düzelir.
Bu da doğru bi teori evet, neyse bakalım bir kaç kapanma açılmadan sonra aynısı olacak mı, olursa ekran fotoğrafı da alır eklerim buraya

Bu da doğru bi teori evet, neyse bakalım bir kaç kapanma açılmadan sonra aynısı olacak mı, olursa ekran fotoğrafı da alır eklerim buraya
Tekrar oldu söylediğim olay...

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-18 201636.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-18 201636.png
    71,6 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran görüntüsü 2023-11-18 201616.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-18 201616.png
    79,5 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

Geri
Yukarı