Microsoft, PC Game Pass Adına Niye Geçiş Yaptığını Açıkladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PC Game Pass

Microsoft, kısa bir süre önce “Xbox Game Pass For PC” adını sadeleştirerek “PC Game Pass” olarak değiştirmişti ve GameSpot’un haberine göre şirket, bu isim değişikliğinin neden yapıldığına dair bir açıklama yaptı. Microsoft’tan Jason Beaumont, ROG Global ile yaptığı bir röportajda, “Xbox Game Pass For PC” isminin, bazı kişilerin servisi kullanmak için bir Xbox konsoluna ihtiyaç […]

Devamı: Microsoft, PC Game Pass Adına Niye Geçiş Yaptığını Açıkladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ne kadar önemli bir yenilik çok iyi bir haber değeri var muhtemelen haber yapılmasa anlamazdım bile değiştiğini.

Ne kadar önemli bir yenilik çok iyi bir haber değeri var muhtemelen haber yapılmasa anlamazdım bile değiştiğini.

Yani eyvallah yine bilgi vermişlerde 1 satırlık bilgi için neden 50 satırlık makale yazılmış anlamıyorum. Her şey para olmuş maalesef. Bilgiyi önemseyen, değer veren kalmadı.

Yani eyvallah yine bilgi vermişlerde 1 satırlık bilgi için neden 50 satırlık makale yazılmış anlamıyorum. Her şey para olmuş maalesef. Bilgiyi önemseyen, değer veren kalmadı.
Kelime sayısı, anahtar kelimeler, giriş - gelişme - sonuç, görsellerle desteklemek falan filan haber girmenin ayrıntıları. Haber yapmaya karar verdilerse mecbur böyle olur. :D

Kelime sayısı, anahtar kelimeler, giriş - gelişme - sonuç, görsellerle desteklemek falan filan haber girmenin ayrıntıları. Haber yapmaya karar verdilerse mecbur böyle olur. :D

Ya habercilik böyle olmamalı, boş yazıdan ibaret olarak görüyorum. Az yaz, öz yaz, herkes tıklar o zaman daha çok para kazanacaklarını düşünüyorum.

Haberin neyini eleştiriyorsunuz? Gayet kısa ve öz bir haber, yeterli sayıda ayrıntı mevcut.

Technopat'ın da Sosyal Blog'ta yazılan, haber demeye bin şahit isteyen abidik gubidik yazılardan yazmasını falan istiyorsunuz sanırım. Gören de yazmak için yazmış olan, sürekli aynı cümleyi evirip çeviren, bir şeye bakmak için 100 sayfa atlatan saçma haber siteleri gibi yazıyorlar sanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı