Microsoft Rewards ile Minecraft Java alınır mı?

DeltaDeveloper

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Home Single Language 22H2, İntelCore İ3
Merhaba. Microsoft Rewards ile Minecraft Java (ya da Xbox hediye kartı) almam mümkün mü? Zaten VPN kullandığımdan diğer ürünleri alabiliyorum Microsoft hediye kartı gibi.

Ben VPN'le alamıyorum. Hangi VPN'i kullanıyorsunuz ve kaç hesapla kasıyorsunuz?
Hala alabiliyor musunuz?

Sanırım yeni hesap açarken yurt dışında bir ülke seçmeniz gerekiyor. Seçince de yurt dışı telefon numarası isteyecek ve fiyatlandırmalar da yurt dışı olacak.

VPN ile alınmıyor, sadece ülkende geçerli kampanyalardan yararlanabiyorsunuz. Bizim ülkede de kampanya yok. Mecbur puan biriktireceksiniz ya da sallayacaksınız.

Sanırım yeni hesap açarken yurt dışında bir ülke seçmeniz gerekiyor. Seçince de yurt dışı telefon numarası isteyecek ve fiyatlandırmalar da yurt dışı olacak.

VPN ile alınmıyor, sadece ülkende geçerli kampanyalardan yararlanabiyorsunuz. Bizim ülkede de kampanya yok. Mecbur puan biriktireceksiniz ya da sallayacaksınız.
Yukarıda dediğiniz yurt dışı şeylerini yaparsam türkiyede olmayan amerikada olan amazon kartlarını alabilir miyim yani?

Yukarıda dediğiniz yurt dışı şeylerini yaparsam Türkiye'de olmayan Amerika'da olan Amazon kartlarını alabilir miyim yani?

Büyük ihtimalle Amazon hesabınız da Türkiye olduğundan yurt dışı Amazon kartlarını kabul etmeyecektir. Boşa puan harcamış olacaksınız.

Eğer kartları satmak yasak değil ise satmayı düşünebilirsiniz.

Büyük ihtimalle Amazon hesabınız da Türkiye olduğundan yurt dışı Amazon kartlarını kabul etmeyecektir. Boşa puan harcamış olacaksınız.

Eğer kartları satmak yasak değil ise satmayı düşünebilirsiniz.
Peki amerika telefon numarasıyla doğrulamanın en kolay yolu ne? Tek kullanımlıklar olmuyor illa fiziksel kart mı almam alzım?

Peki Amerika telefon numarasıyla doğrulamanın en kolay yolu ne? Tek kullanımlıklar olmuyor illa fiziksel kart mı almam alzım?

Yurt dışı telefon numarası çıkartmak nasıl oluyor/çalışıyor fikrim yok. Pek de önermem. Fiziksel hat da olsa, sanal numara da olsa alırken harcayacağınız parayı (güvenilir sanal numaralar pahalı diye biliyorum.) ve zamanı karşılayabilecek bir hizmet olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı