VPN ile Microsoft Rewards ödülü alınır mı?

Aga 1-2 hafta öncesine kadar VPN'siz microsoft rewards da dijital robux kodu alabiliyordum ama şimdi Türkiye'den kalkmış. Ben de VPN kullanarak Amerika'dan dijital robux kodu almaya çalıştım ama telefon numarası istiyor, telefon numarasını onayladıktan sonra da görseldeki hata geliyor ne yapmalıyım?
(Ek olarak microsoft rewards'ta ödül olarak yaklaşık 10 tane ödül falan kalmış, 1-2 haftasında robux dijital kodu dahil daha çok ödül alınabiliyordu. Türkiye'den kaldırılmasının sebebi nedir?)

Dosya Ekleri

• hata1.PNG
    hata1.PNG
    8,4 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Aga 1-2 hafta öncesine kadar VPN'siz microsoft rewards da dijital robux kodu alabiliyordum ama şimdi Türkiye'den kalkmış. Ben de VPN kullanarak Amerika'dan dijital robux kodu almaya çalıştım ama telefon numarası istiyor, telefon numarasını onayladıktan sonra da görseldeki hata geliyor ne yapmalıyım?
(Ek olarak microsoft rewards'ta ödül olarak yaklaşık 10 tane ödül falan kalmış, 1-2 haftasında robux dijital kodu dahil daha çok ödül alınabiliyordu. Türkiye'den kaldırılmasının sebebi nedir?)
Amerikan telefon numarası lazım. Türkiye'den telefon numarası kullanırsan hata verir ya da reddeder.

Tek kullanımlıktan kastın google'da ücretsiz olarak sunulanlar ise onları kabul etmiyor. Ya parasını verip virtual sim kart alacaksın ki yine kesin çalışır diyemem, fiziki sim kart daha yüksek ihtimalli bir çözüm.
Tüh be :D. Peki neredeyse tüm ödüllerin Türkiye'den kaldırılmasının sebebi nedir? 2 hafta öncesine kadar Türkiye'de ve Amerika'da aynı ödüller veriliyordu.

Geri
Yukarı