Microsoft Rewards yaptığım görevlerden puan gelmiyor

OnlyEmre

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Microsoft Rewards'ta görev yapıyorum ancak puan gelmiyor 10 puanlık görevler yapınca 10 puan geliyor ancak 50 veya 40 puanlık görevleri yapınca puanım gelmiyor bunun çözümü veya nedeni nedir acaba?

"Microsoft Rewards bu ülkede veya bölgede kullanılamıyor.''
Üzgünüz, Microsoft Rewards şimdilik yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, İrlanda, Brezilya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Hong Kong ÖİB, Japonya, Meksika ve Tayvan'da sunulmaktadır."

Nasıl yapabiliyorsun ki?

"Microsoft Rewards bu ülkede veya bölgede kullanılamıyor."
Üzgünüz, Microsoft Rewards şimdilik yalnızca ABD, birleşik krallık, Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, İrlanda, Brezilya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Hong Kong öib, Japonya, Meksika ve Tayvan'da sunulmaktadır."

Nasıl yapabiliyorsun ki?

VPN kullanıyorum

Merhaba Microsoft Rewards'ta görev yapıyorum ancak puan gelmiyor 10 puanlık görevler yapınca 10 puan geliyor ancak 50 veya 40 puanlık görevleri yapınca puanım gelmiyor bunun çözümü veya nedeni nedir acaba?

Sorunu çözdün mü? Bende de öyle. VPN'le kullanıyorum aynı sorun bende de var şu an, puan vermiyor. Sorunu çözdüysen nasıl çözdün?

@Bahar kaya

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı