Microsoft Store "Daha Sonra Tekrar Deneyin, Bizim Tarafımızda Bir Sorun Oluştu" Hatası

Yaptım da olmadı ve çalıştır derken başlatma veya yeniden başltama mı diyorsun?

Zaten çalışıyorsa yeniden başlat ben böyle çözmüştüm.

Kusura kalmayasın yine biraz geç bir cevap olacak ama ben sorunu çözdüm eğer sen çözemediysen söyleyeyim belki senin sorunun da çözülebilir. Öncelikle Win+S tuşlarına basıp oraya Hizmetler yazıyoruz. Oradan Microsoft Store yükleme hizmetini bulup çalıştırıyoruz ve aşağılardan Xbox ile ilgili servisleri de çalıştırıyoruz ben böylelikle çözüme ulaştım umarım sende de işe yarar.
İşte böyle çözümlere bayılıyorum. Lafı gereksiz yere uzatma yok, abuk subuk video yok, anlatılmak istenen kısa ve öz. Teşekkürler dostum.

Kral yaptın da olmadı mı yoksa yapamadın mı onu anlayamadım ama yaptın ve olmadıysa başka bir çözüm yolu bende bilmiyorum maalesef.
1660763306518.png

sende böyle mi acaba yani elle mi

birde böyle mi olması gerekiyor
1660763354627.png

Kusura kalmayasın yine biraz geç bir cevap olacak ama ben sorunu çözdüm eğer sen çözemediysen söyleyeyim belki senin sorunun da çözülebilir. Öncelikle Win+S tuşlarına basıp oraya Hizmetler yazıyoruz. Oradan Microsoft Store yükleme hizmetini bulup çalıştırıyoruz ve aşağılardan Xbox ile ilgili servisleri de çalıştırıyoruz ben böylelikle çözüme ulaştım umarım sende de işe yarar.
bende microsoft store yükleme hizmeti çıkmadı

Kusura kalmayasın yine biraz geç bir cevap olacak ama ben sorunu çözdüm eğer sen çözemediysen söyleyeyim belki senin sorunun da çözülebilir. Öncelikle Win+s tuşlarına basıp oraya hizmetler yazıyoruz. Oradan Microsoft Store yükleme hizmetini bulup çalıştırıyoruz ve aşağılardan Xbox ile ilgili servisleri de çalıştırıyoruz ben böylelikle çözüme ulaştım umarım sende de işe yarar.

Adamsın çok teşekkürler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı