Microsoft Store dosyaları bulunan oyunu tanıtmak

Efe Ergezer

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bulunan bir problemden dolayı format atmam gerekti, oyun dosyaları elimde var ve Microsoft Store'nin indirmeye çalıştığı klasöre dosyaları kopyalasam bile Steam vb. platformlarda olduğu gibi doğrulama yapmıyor. Aynı dosyaları tekrardan indirmeye çalışıyor. Yaklaşık 80GB veriyi tekrardan indirmek istemiyorum, sizce ne yamalıyım?

Evet yok mu kapasitesi yoksa yüklemez. Hesap derken hesaplara bir şey olmaz ki bu işlemlerden.

C:\Program Files\WindowsApps\ konumuna taşıyabilirsen sadece Forza ile başlayan klasörü kopyalamaya izin vermiyor normalde. Ama sana link verdiğim program ile move diye seçenek var ilk programı açtığında hemen taşıyacağın klasörü göstermen gerek. Sonra seçenekler çıkıyor oradan move yani taşıma olanını seçersen sonra taşıyacağın yeri seçiyorsun taşıyabilirse o zaman Windows'un olduğu diski seçer oraya yükleme yapmasını sağlarsın dene istersen.
76 gb istiyor boş 95 gb var ama yükleme başlamıyor. tamam deneyeceğim. Peki bu dosyalar hiçbir şekilde silinemiyor mu?

Program files a windowsapps klasörü açtırmıyor dışına mı açayım?

Açtırır da sen önce klasörü görünür yapman için program files ı açınca yukarıda görünümden gizli dosyaları göster i seç sonra tekrar bak açılması lazım. Ben taşımayı denedim olmuyor ama silmeyi denemedim.

Açtırır da sen önce klasörü görünür yapman için program files ı açınca yukarıda görünümden gizli dosyaları göster i seç sonra tekrar bak açılması lazım. Ben taşımayı denedim olmuyor ama silmeyi denemedim.
oyunu kurtarmak için en iyi en yakın seçenek neyse onu yapayım silip yükleyim mi kurtarırsa

Ben programı denemek için sildim siliyormuş unlocker programı, ama taşımayı yapmadı şimdi yeniden yüklüyorum.

Çok teşekkür ederim. İnşallah olur silip yeniden yükleyince hesabım kalır inşallah.

Ben programı denemek için sildim siliyormuş unlocker programı, ama taşımayı yapmadı şimdi yeniden yüklüyorum.

Kardeşim çok çok sağ ol ya, sorun çözüldü :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı