Microsoft Store Forza Horizon 4'ü görmüyor

ahmeths

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, C sürücüme format atmistim sonrasinda Forza oynamak istedim fakat E sürücüsüne yüklü Forza Horizon 4'ü algilamiyor Microsoft Store. Ayrica Forza dosya konumuna erisimim yok, yüklüyken de yoktu sebebini bilmiyorum.

Forza'nin yüklü oldugu Windows Apps klasörünün boyutu 0 byte olarak gözüküyor fakat silmeye calistigimda 86 GB siliyor. Klasöre girmeye calisinca ise izniniz yok diyor.
Ve oyunu bu diske kurmaya calisinca da yeterli alan yok diyor E diski 300 GB, fakat bos alan yok halbuki Forza harici 200 GB dosya yüklü.

Tekrar silip yüklemek istemiyorum Superbox 10 Mbps tarifesini kullaniyorum. Yüklemesi yillar sürebiliyor.

Not: Ayrica yüklü bir uygulama olarak gözükmüyor Forza Horizon 4.

Forza Harici.png
Forza secili degil.png
Forza secili sil.png

Windows Store optimizasyon konusunda çok sıkıntılı. Format sonrasında uygulamaları yeniden kurmanız gerekiyor. Unlocker programı ile silmeyi deneyin silinmez ise dosya izin ayarlarından, ayarları değiştirip silip tekrardan kurulum yapmanız gerekiyor.

Silme karari aldigimda ise silemiyorum. Oyun sanki E: diskine yapisti ne yapmam gerekiyor hicbir fikrim yok. Izinleri yönetme kismindan da pek bir sey anlamiyorum.

Windows Store optimizasyon konusunda çok sıkıntılı. Format sonrasında uygulamaları yeniden kurmanız gerekiyor. Unlocker programı ile silmeyi deneyin silinmez ise dosya izin ayarlarından, ayarları değiştirip silip tekrardan kurulum yapmanız gerekiyor.
şu an aynı sorunu yaşıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı