Microsoft Store indirme hızı yanlış mı?

M.Arda Solmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Görsel aşağıdaki gibi. Benim internet paketim 16Mbps Max 2 mb/sn indirme almam lazım fakat Microsoft Store'da bu şekilde. Bu yanlış mı veya Mbps'ye göre ayarlıyorsa bu sefer de çok düşük. Neredeyse yarı yarıya. Bu hızla kaç saate indirir? Forza'yı başka yerden indiremiyorum herhalde Xbox Game Pass ile aldım. Başka indirebileceğim bir platform var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,1 KB · Görüntüleme: 265
forza horizon 3 indirirken bende şaşırmıştım ama baya hızlı da indi. doğru herhalde ama bilen varsa güzel olur

Görsel aşağıdaki gibi. Benim internet paketim 16Mbps Max 2 mb/sn indirme almam lazım fakat Microsoft Store'da bu şekilde. Bu yanlış mı veya Mbps'ye göre ayarlıyorsa bu sefer de çok düşük. Neredeyse yarı yarıya. Bu hızla kaç saate indirir? Forza'yı başka yerden indiremiyorum herhalde Xbox Game Pass ile aldım. Başka indirebileceğim bir platform var mı?

Bence yanlış internetim 450 Mbit download 430 Mbit upload fakar Microsoft'tan FH 4 deneme sürümünü yüklerken 580mb/sn yazıyordu.

Görev yöneticisinden Microsoft Store'un kaç Mbps internet kullandığını görebilirsin. Belki de 8Mb/s dediği 8Mbps dir. Görev yöneticisi de Mbps şeklinde gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı