Microsoft Store İndirmenin Kaldığı Yerden Devam Etmemesi

Useless

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Forza Horizon 4 adlı oyunu yüklemek için Microsoft Store üzerinden indirmeyi başlattım ve 30 GbBindirdikten sonra internette işim olduğu için durdurmuştum. Tekrar devam etmesi için başlattığımda 30 GB yerine 0'dan başladı. Başka programları denedim onlarda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un 1903 sürümünü kullanıyorum. State of Decay 2 indirmek istediğimde bende böyle bir sorun olmuyor. Oda 31 GB boyutu var. Arada oyun oynarken ping olmaması için indirmeyi durdurup, tekrar devam ettirdiğimde sorun olmuyor. Store sanırım oyunlara göre mi muamele yapıyor Forza Horizon 4 ile böyle forumlarda çok konu var.

Bende de önceden olmuştu ama o göstermelik. Bir süre sonra kaldığınız yerde devam etmesi lazım. Duraklatınca sıfırdan başlıyormuş gibi gözüküyor ama sonra düzelmesi lazım. Beklediniz mi?

Bir süre sonra normale dönüyor olması lazım.

Bir süre beklemiştim aslında ama yeterince beklememiş olabilirim. Tavsiyelerinizi dikkate alarak tekrar deneyeceğim.

Edit: Deneme amaçlı 500 Mb kadar indirdikten sonra durdurup aynı saniye içerisinde tekrar başlattım ve yine 0 dan başladı ve o şekilde devam etti. Konuyla ilgili başka önerisi olan varsa bekliyorum arkadaşlar :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı