Microsoft Store Lisans Alınıyor Hatası

Loggi

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım ama lisans alınıyor deyip sürekli hata veriyor. 2 saattir düzeltmeye çalışıyorum ama kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin.
Ekran Görüntüsü (25).png
Ekran Görüntüsü (26).png
Ekran Görüntüsü (27).png
Ekran Görüntüsü (27).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun indirmelerini iptal edin.
Sonrasında Microsoft Store kapatın.
Bağlantıda söylenilen yöntemle Microsoft Store onarma ya da sıfırlama işlemini yapın.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4027498/microsoft-store-fix-problems-with-apps
Oyunu yüklemeden Microsoft Store üzerinden güncellemeleri kontrol edin.

Microsoft Store ve içinde bulunan uygulamaların alt yapısı kadar lanet bir şey görmedim. İndirme sorunları bitmez. İndirme yaparken bir saat indirme yapar, Beş saat diske kopyalama yapar. Çok garip bir yazılım, halen çözemedim. Ayriyeten bu yazılımları yapan ekiplerinin ne mantıkla hareket ettiklerini bile anlayamıyorum.

1. Windows + R tuşlarına basarak çalıştır komutu kutusunu açın.
  2. WSReset yazın, ardından Microsoft Store'u açmayı deneyin ve oturum açın.
@26318 ben yazana kadar sen yazmışsın :D

Merhaba, öncelikle bir dosyayı indirmeniz gerekiyor. Sonra o zipi açıyoruz. Link: clipSVC fix.rar Sonra zipin içindeki dosyaya iki kere tıklıyoruz.
1614354157467.png

Sonra çıkan soruya evet diyoruz.
1614354222693.png

Sonra görev yöneticisini açıyoruz. Açmak için arama yerine görev yöneticisi yazabilirsiniz.
1614354333466.png

Sonra hizmetler tuşuna basıyoruz. Sonra ClipSVC'yi bulup başlata tıklıyoruz.
1614354446793.png

Sonra istediğiniz uygulamayı Microsoft Store'dan indirebilirsiniz!

Merhaba, öncelikle bir dosyayı indirmeniz gerekiyor. Sonra o zipi açıyoruz. Link: clipSVC fix.rar Sonra zipin içindeki dosyaya iki kere tıklıyoruz. Eki Görüntüle 897374
Eki Görüntüle 897379
Sonra görev yöneticisini açıyoruz. Açmak için arama yerine görev yöneticisi yazabilirsiniz. Eki Görüntüle 897381
Sonra hizmetler tuşuna basıyoruz. Sonra ClipSVC'yi bulup başlata tıklıyoruz.Eki Görüntüle 897382
adam gibi adam ya oldu çok teşekkür ederim

Merhaba, öncelikle bir dosyayı indirmeniz gerekiyor. Sonra o ZIP'i açıyoruz. Link: clipSVC fix.rar sonra ZIP'in içindeki dosyaya iki kere tıklıyoruz. Eki Görüntüle 897374
Eki Görüntüle 897379
Sonra görev yöneticisini açıyoruz. Açmak için arama yerine görev yöneticisi yazabilirsiniz. Eki Görüntüle 897381
Sonra hizmetler tuşuna basıyoruz. Sonra Clipsvc'yi bulup başlata tıklıyoruz.Eki Görüntüle 897382

Adam gibi adamsın. Çalıştı. Artık bunun için bilgisayarımı sıfırlamama gerek kalmadı.

Geri
Yukarı