Microsoft Store ödeme iptali

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Selamlar arkadaşlar.

Zamanında ihtiyaçtan dolayı Office 365'e kayıt olup deneme sürümü kullanmıştım, şimdi ise iptal etmeyi unuttuğum için kartımdan 539 TL tahsil edilmeye çalışılıyor. (Ön ödemeli kart kullanıyorum) sözleşmeyi okuduktan sonra iptal edemeyeceğimi fark ettim, gözden kaçırdığım bir şey olabilir mi? Hala iptal etme hakkım bulunuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende GamePass ödemesini iptal etmeye çalıştım fakat iptal oldu mu bilmiyorum. İptal etme seçeneğine tıkladığımda beni tekrar başa döndürüyor...

Selamlar arkadaşlar.

Zamanında ihtiyaçtan dolayı Office 365'e kayıt olup deneme sürümü kullanmıştım, şimdi ise iptal etmeyi unuttuğum için kartımdan 539 TL tahsil edilmeye çalışılıyor. (Ön ödemeli kart kullanıyorum) sözleşmeyi okuduktan sonra iptal edemeyeceğimi fark ettim, gözden kaçırdığım bir şey olabilir mi? Hala iptal etme hakkım bulunuyor mu?

Office paketini iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradığımda ödeme tahsil edilmeden iptal edilemeyeceğini ayrıca ödeme tahsil edildikten sonra arayarak iptal edebileceğim yönünde bilgi vermişlerdi. Ödeme 60 gün içerisinde gerçekleşmez ise otomatik iptal olmaktaymış.

Office paketini iptal etmek için müşteri hizmetlerini aradığımda ödeme tahsil edilmeden iptal edilemeyeceğini ayrıca ödeme tahsil edildikten sonra arayarak iptal edebileceğim yönünde bilgi vermişlerdi. Ödeme 60 gün içerisinde gerçekleşmez ise otomatik iptal olmaktaymış.
borç birikmesi gibi bir durum olmuyor 60 gün içerisinde otomatikmen iptal oluyor yani .iyiymiş

Borç birikmesi söz konusu değil nedeni ise zaten ödemeyi tahsil etmediği takdirde hizmeti kullanamıyorsun mantık olarak kullanmadığın hizmetin ücretini de tahsil edemez.

Borç birikmesi söz konusu değil nedeni ise zaten ödemeyi tahsil etmediği takdirde hizmeti kullanamıyorsun mantık olarak kullanmadığın hizmetin ücretini de tahsil edemez.

Üstünden biraz zaman geçmiş ama ben de aynı problemi yaşıyorum şu an. Ben de daha öncesinde iptal etmiş olduğum banka kartımı kullandım. Sizin problem çözüldü mü acaba? Ayrıca bende ödemeyi almamalarına rağmen hala hizmet kullanılabiliyor sanırım anlayamadım bu bir problem yaratır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı