Microsoft Store Roblox açılıp kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün Microsoft stordan Robux almak için Roblox'a girmeye çalıştım fakat 5 saniye açıldıktan sonra hemen kapandı çok fazla denedim ama açılmadı.

Sorunun şu nedenle olduğunu düşünüyorum: Oyun 64 bitten 86 bite güncellenmiş ve bu yüzden oyun açılmıyor.

Bu hatayı nasıl çözebilirim?

64-bit'den x86'ya güncellenmesi açılmaması için bir neden olamaz. Bence direk Roblox'un sitesinden indirin Roblox'u bakalım aynı sorun yine çıkacak mı? Ya da Microsoft Store'daki Roblox'u silip yeniden yükleyin.
86-bit değil x86. Intel 286 ilk 32-bit işlemci olduğu için onun ismi konuldu.

Microsoft'un Robloxs'unu kullanmak zorunda değilsiniz. Bir telefon ya da tabletten ucuza Roblox alabilirsiniz. Telefonunuz ya da tabletiniz yok ise PC'ye BlueStacks kurup oradan ucuza Roblox alabilirsiniz. :D İyi günler

64-Bit'den X86'ya güncellenmesi açılmaması için bir neden olamaz. Bence direk Roblox'un sitesinden indirin Roblox'u bakalım aynı sorun yine çıkacak mı? Ya da Microsoft Store'daki Roblox'u silip yeniden yükleyin.
86-Bit değil X86. Intel 286 ilk 32-Bit işlemci olduğu için onun ismi konuldu.

Arkadaş Microsoft uygulamasından robux alacakmış oradakiler daha ucuz kendi sitesinde neredeyse iki katı.

Geri
Yukarı