Microsoft Store sizce güvenli mi?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar Microsoft Store sizce güvenli mi? Birkaç konuda gördüm hep güvenmediklerini yazmışlar. Microsoft Store bence sağlam bir yer. Sadece anlamadığım şey neden güvenli değil diyorsunuz. Güvenli olmadığını düşünenler acaba nedenlerini de yazabilir mi?

Arkadaşlar Microsoft Store sizce güvenli mi? Birkaç konuda gördüm hep güvenmediklerini yazmışlar. Microsoft Store bence sağlam bir yer. Sadece anlamadığım şey neden güvenli değil diyorsunuz. Güvenli olmadığını düşünenler acaba nedenlerini de yazabilir mi?
Güvenmemek biraz saçma,Windows 10 kullanıyorsun ve kullandığın işletim sisteminin kendi mağazasına da güvenmiyorsun.Microsoft kendini dünyaya yeterince kanıtlamış bir şirket.O yüzden rahatlıkla güvenebilirsin.

Güvenmemek biraz saçma, Windows 10 kullanıyorsun ve kullandığın işletim sisteminin kendi mağazasına da güvenmiyorsun. Microsoft kendini dünyaya yeterince kanıtlamış bir şirket. O yüzden rahatlıkla güvenebilirsin.

Garibime giden de bu hayır yani dünyanın en büyük şirketilerinden birinin uygulamasına güvenmemek aşırı saçma.

Geri
Yukarı