Microsoft Store Üzerinden İndirdiğim Oyunun Klasörünü Bulamıyorum

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar Türkçe yama kurabilmem için oyun dosyalarının nerede muhafaza edildiğini bulmam gerek fakat bulamıyorum, hangi diske indirdiğimi biliyorum fakat dosya konumunu hiçbir şekilde bulamıyorum. Microsoft Store üzerinden indirdiğim oyunun dosya konumunu nasıl bulabilirim?

C:\PROGRAM FILES\WindowsApps konumuna yükler, oraya bak.

Klasörü açmayacaktır ama. Özellikler sayfasında güvenlik sekmesinden yönetici izinlerini değiştirmen gerekiyor.

izinn.jpg

Ben gelişmiş/sahibi kısmından direkt kendi üzerime aldım sahipliği. Bu şekilde yapmak doğru, güvenilir mi onu bilmiyorum ama. 😁

C:\PROGRAM FILES\WindowsApps konumuna yükler, oraya bak.

Klasörü açmayacaktır ama. Özellikler sayfasında güvenlik sekmesinden yönetici izinlerini değiştirmen gerekiyor.

Eki Görüntüle 406855

Ben gelişmiş/sahibi kısmından direkt kendi üzerime aldım sahipliği. Bu şekilde yapmak doğru, güvenilir mi onu bilmiyorum ama. 😁

Security Tab (Güvenlik) yok bende.

Arkadaşlar Türkçe yama kurabilmem için oyun dosyalarının nerede muhafaza edildiğini bulmam gerek fakat bulamıyorum, hangi diske indirdiğimi biliyorum fakat dosya konumunu hiçbir şekilde bulamıyorum. Microsoft Store üzerinden indirdiğim oyunun dosya konumunu nasıl bulabilirim?

Merhaba ben Windows 10 kullanıcısıyım ama fabrika sürümlü windüws 10 Windowsapps'ı güvenlik nedeniyle hiçbir şekilde açamıyordum. Ama bir yolunu buldum. "WinRAR"aracılığıyla WinRAR'a ekledim ve dosyalara eriştim. Ve oyunları kopyalayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows + r shell:appsfolder yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı