Microsoft Store üzerinden indirilen uygulamaların dosyaları silinmiyor

Satashke

Centipat
Arkadaşlar bir sorunum var. Örneğin Microsoft Store'dan Asphalt 9'u indirdim. İlk başta beğenmeyip kaldırdım. Birkaç gün sonra tekrar indirmek için tuşa bastım ve tuhaf şekilde 1 saniyede indiğini gördüm. Oysaki tamamen kaldırmıştım bilgisayarımdan. Sonra WhatsApp Web gibi uygulamaları da denedim. Hepsinde aynı sonucu aldım. Bilgisayardan tamamen kaldırdığım uygulama indirmeye bastığımda 1 saniyede yükleniyor. Yani aslında hiç silinmemiş bana silinmiş gibi gösterilmiş sanırım. Çözümünü bilen var mıdır?

Arkadaşlar bir sorunum var. Örneğin Microsoft Store'dan Asphalt 9'u indirdim. İlk başta beğenmeyip kaldırdım. Birkaç gün sonra tekrar indirmek için tuşa bastım ve tuhaf şekilde 1 saniyede indiğini gördüm. Oysaki tamamen kaldırmıştım bilgisayarımdan. Sonra WhatsApp Web gibi uygulamaları da denedim. Hepsinde aynı sonucu aldım. Bilgisayardan tamamen kaldırdığım uygulama indirmeye bastığımda 1 saniyede yükleniyor. Yani aslında hiç silinmemiş bana silinmiş gibi gösterilmiş sanırım. Çözümünü bilen var mıdır?
Windows aratma kısmına "program ekle veya kaldır" yazın. Çıkan yerde silmek istediğiniz tüm uygulamalar silinebilir.

Onu da denedim. Fakat sonuç aynı :) Uygulama sanki hiç silinmemiş gibi 1 saniyede iniyor. Aslında silinmemiş sonucu ortaya çıkıyor. Hala tam olarak bir açıklama veya çözüm bulamadım
Diskler aslında veriyi silmez sadece boş alan olarak işaretler. Belki de Microsoft store bu kurtarma teknolojisini kullanıyordur. Diski farklı şeylerle doldurup tekrar yüklemeyi dene bakalım.

Geri
Yukarı