Microsoft Store'da Crusader Kings 3 ve ek paketlerinde devasa indirim

Merhaba. Oyun tekrar indirime girdi. Henüz yeni bu oyunu oynamaya başladım. Hoşuma da gitti. Düz oyunu alıp geçsem mi Royal Edition mu alsam?

Merhaba. Oyun tekrar indirime girdi. Henüz yeni bu oyunu oynamaya başladım. Hoşuma da gitti. Düz oyunu alıp geçsem mi Royal Edition mu alsam?
Yok, Royal Edition gereksiz pahalı. Ana oyunu alıp kısa sürede oynayıp karar verin bence, severseniz bütün DLC'lerini almanızı öneririm, buraya da zam gelirse almak imkansız olacak gibi.

Yok, Royal Edition gereksiz pahalı. Ana oyunu alıp kısa sürede oynayıp karar verin bence, severseniz bütün DLC'lerini almanızı öneririm, buraya da zam gelirse almak imkansız olacak gibi.
Teşekkürler. Aldım bakalım 70 TL'ye.

Xbox store'dan satın alımlarda 70 TL uygun ancak DLC paketlerini ayrı ayrı alamıyoruz. Mesela Chapterları almak için illa en üst pakete yönlendiriyor ve biz oyunu önceden aldıysak boşuna tekrar ödeme yapıp üst paket almak zorunda kalıyoruz. Çünkü en üst paket oyunu veriyor zaten. Bu durumda ne öneriyorsunuz ? Yine denenip öyle mi üst paket alınmalı ? (En üst paket indirimde değil)

Xbox Store'dan satın alımlarda 70 TL uygun ancak DLC paketlerini ayrı ayrı alamıyoruz. Mesela chapterları almak için illa en üst pakete yönlendiriyor ve biz oyunu önceden aldıysak boşuna tekrar ödeme yapıp üst paket almak zorunda kalıyoruz. Çünkü en üst paket oyunu veriyor zaten. Bu durumda ne öneriyorsunuz? Yine denenip öyle mi üst paket alınmalı? (en üst paket indirimde değil)

Ben DLC paketlerini ayrı ayrı satın aldım Xbox uygulaması üzerinden, siz nasıl öyle bir hata ile karşılaştınız anlayamadım. Mağazada iyice aşağı kaydırınca ''Bu oyun için eklentiler'' sekmesi var oraya baktınız mı?
1709755587950.png

Ben DLC paketlerini ayrı ayrı satın aldım Xbox uygulaması üzerinden, siz nasıl öyle bir hata ile karşılaştınız anlayamadım. Mağazada iyice aşağı kaydırınca "bu oyun için eklentiler" sekmesi var oraya baktınız mı?
Eki Görüntüle 2134559

Chapter 3'ü aldığımızda, sonradan kullanılabilir olan DLC'ler otomatik eklenir değil mi? Chapter 3'te şu an 2 DLC gözüküyor. Çıkmış olanlar yani.

Chapter 3'ü aldığımızda, sonradan kullanılabilir olan DLC'ler otomatik eklenir değil mi? Chapter 3'te şu an 2 DLC gözüküyor. Çıkmış olanlar yani.
Evet, Chapter 3 alınca bu sene Chapter 3'e dahil olan tüm DLC'ler çıktığı zaman eklenecek kütüphanene.
DLC paketini almaya gerek var mı? Yoksa standart şekilde alınması yeterli mi?
DLC'lerini almaya bence gerek var daha detaylı ve güzel bir oynanış için.

Geri
Yukarı